Topošajiem uzņēmējiem mācīs idejas pārvērst veiksmīgā biznesā

Lai veicinātu pašmāju ekonomikas attīstību un sekmētu jaunu uzņēmumu veidošanos, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) no šā gada 22. septembra organizēs īpašu semināru un konsultāciju ciklu, kura ietvaros topošie uzņēmēji no visas Latvijas tiks aicināti apgūt vienkāršus, bet efektīvus paņēmienus, kā savas idejas pārvērst dzīvotspējīgā biznesā.

Apmācības vadīs pieredzējuši pasniedzēji, riska kapitālisti un uzņēmumu vadītāji no visas Latvijas, sniedzot detalizētu ieskatu uzņēmuma veidošanas pamatetapos un dodot vērtīgus padomus, kā sagatavot savus projektus finansējuma saņemšanai. Pasākumā lektori apskatīs plašu jautājumu loku, sākot no tā, kā vislabāk prezentēt savu uzņēmumu investoriem un kā pareizi veidot uzņēmuma izaugsmes finanšu stratēģiju, beidzot ar to, no kā uzmanīties sarunās ar potenciālajiem investoriem un kā nepārdot uzņēmumu pārāk lēti.

Projektā aicināti piedalīties visi inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot informācijas tehnoloģijas) biznesa ideju īpašnieki, kuri vēlas smelties padziļinātākas zināšanas finanšu stratēģiju izstrādē un gūt objektīvu priekšstatu par to, kā realitātē notiek uzņēmuma veidošana. Apmācības sāksies 22. septembrī ar intensīvu divu dienu izglītojošu semināru un noslēgsies 1. oktobrī ar ideju autoru un investoru kontaktbiržu.

Detalizētāku informāciju par apmācību norises laiku un vietu, kā arī reģistrēšanos meklējiet LIAA mājaslapā sadaļā "Pasākumi". Interesentu pieteikumi pasākumam tiks gaidīti līdz 17.septembrim. Dalība visos pasākumos ir bezmaksas.

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar Seed Forum Foundation projekta ”Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov