Aicina Latvijas tūrismu piedalīties starptautiskā izstādē Taškentā

Taškentas starptautiskā tūrisma izstāde (Tashkent International Tourism Fair) jeb “TITF 2017” notiks no šā gada 3. oktobra līdz 5. oktobrim, un tajā ir viesmīlīgi gaidīti arī Latvijas tūrisma pārstāvji.

Uzbekistānas izstādei gadatirgum dots nosaukums “Tūrisms uz Zīda ceļa”, un šis starptautiskais sarīkojums notiks jau 23. reizi.

Izstādes laikā, 3. oktobrī, paredzēts starptautisks tūrisma investīciju forums, kuram būs divas daļas – prezentācijas un diskusijas un kontaktbirža ar Uzbekijas tūrisma uzņēmēju un potenciālo tūrisma investoru piedalīšanos. Foruma mērķis ir veicināt Uzbekistānas kā tūrisma galamērķa atpazīstamību un sekmēt investīciju piesaisti ilgtspējīgu tūrisma produktu radīšanai.

Aicinot Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus piedalīties Taškentas izstādē, Uzbekistānas vēstniecība Latvijā uzsver, ka “TITF” ir lielākais tūrisma gadatirgus Centrālāzijā. “TITF” vairāk nekā divdesmit gadu laikā ir kļuvis par sarīkojumu, kurā uzmanības centrā ir ne tikai Uzbekistānas, bet gan visas Centrālāzijas piedāvājums.

Sevišķi krāšņa solās būt izstādes atklāšanas ceremonija, kurā tiks sniegts ieskats Uzbekistānas kultūras bagātībā un krāsainībā.

Vairāk informācijas sk. www.tourfair.uz

 Informāciju sagatavojusi Inta Briede,  vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv