Aicina piedalīties izstādē Tbilisi

Kaukāza tūrisma gadatirgus jeb “Caucasus Tourism Fair” ir lielākais šāda veida sarīkojums Kaukāzā ar labām iespējām piesaistīt uzmanību.

Izstāde gadatirgus “Caucasus Tourism Fair” (CTF) notiks jau 19. reizi, un šogad – skaistajā pavasara laikā no 27. līdz 29. aprīlim.

Sarīkojumu organizē izstāžu centrs “Expo Georgia”, Gruzijas nacionālā tūrisma organizācija, Kultūras un pieminekļu aizsardzības ministrija un Gruzijas aizsargājamo teritoriju aģentūra.

Rīkotāji uzsver, ka izstāde nodrošina iespēju gan popularizēt savu valsti un tieši uzrunāt tūristus, gan iepazīties ar Gruzijas kolēģiem un dibināt lietišķas attiecības, gan dziļāk iepazīt tirgus tendences un novērtēt konkurenci.

Tiek akcentēts arī fakts, ka reizē ar Eiropas Savienības lēmumu vīzu liberalizācijā Gruzijas pilsoņiem paveras plašas iespējas doties ārvalstu ceļojumos.

Tūrisms ir viena no tām Gruzijas tautsaimniecības nozarēm, kas attīstās visstraujāk. 2015. gadā šo valsti apmeklēja vairāk nekā 4, 2 miljoni ārvalstu tūristu. Tūrisma nozarē ir 179 tūkstoši nodarbināto. Tūrisms veido gandrīz 6 % no iekšzemes kopprodukta.

Pērn “CTF” piedalījās gandrīz 70 firmu un citu pārstāvju no 9 valstīm. Izstādi apmeklēja 3,5 tūkst. interesentu.

Pieteikšanās – līdz 27. martam.

Sīkāk par izstādi un piedalīšanos tajā sk. www.tourismexpo.ge  

Informāciju sagatavojusi Inta Briede,  vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv