Aicina piedalīties starptautiskā tūrisma izstādē Telavivā

10.10.2016

“IMTM 2016” ir lielākais nozares sarīkojums ne tikai Izraēlā, bet arī visā Tuvo Austrumu Vidusjūras reģionā.

Izstāde “IMTM” notiks jau 23. reizi, nākamgad - 7. un 8. februārī. Aizgādību par Izraēlā vienīgo profesionālo nozares izstādi uzņēmusies šīs valsts Tūrisma ministrija.

Aicinot sarīkojumā piedalīties Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus, rīkotāji uzsver, ka Izraēlas iedzīvotāji ir lieli ceļotāji. Ik gadu no šīs valsts tiek veikti 4 miljoni liela budžeta ceļojumi ar 4 līdz 10 dienu ilgu uzturēšanos ārzemēs.

Izraēlas iedzīvotāji ceļo augu gadu, bet it īpaši ebreju svētkos aprīlī un maijā, septembrī un oktobrī. Viņus vienlīdz saista gan eksotiski ceļojumi, gan arī klasiskas tūrisma vērtības.

Izraēlas tūristi aktīvi meklē jaunus ceļojumu galamērķus, tostarp vēlas iepazīt valstis, no kurām nākuši viņu priekšteči. Daba, vēstures mantojums, labsajūtas un kultūras tūrisms, atpūta pludmalē un īsas pilsētu brīvdienas – tas viss saista šīs valsts ceļotājus.

Šā gada ziemā notikušajā izstādē “IMTM 2016” piedalījās 46 pasaules valstis, īpaši daudz – no Eiropas, arī Lietuvas un Igaunijas. Profesionālo apmeklētāju skaits pārsniedza 15 tūkstošus.

Kaut gan dzīvojam cipartehnoloģiju laikā, tomēr personīgi kontakti joprojām ir lielā vērtē. Piedalīšanās izstādē Telavivā – uzsver organizatori – paver lielisku iespēju dibināt kontaktus un risināt lietišķas sarunas.

Izstāde notiks Telavivas konferenču centrā. Sīkākā informācija www.imtm-telaviv.com

Iespēja vērsties personīgi pie IMTM biznesa attīstības vadītāja Orly Spagnul: orly@ortra.com vai pa tālr. +972-3-7584696, mob. tālr. +972-54-6701008

Informāciju sagatavojusi:
Inta Briede, vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv