Aicina pieteikties dalībai seminārā Almati, Kazahstanā

LIAA rīko informatīvu semināru Kazahstānas tūrisma nozarei ar mērķi iepazīstināt ar Latvijas tūrisma piedāvājumu un veicināt tūristu plūsmu uz Latviju. Seminārā aicināti piedalīties Latvijas tūrisma nozares pārstāvji, kam būs iespēja sniegt prezentāciju. 

Semināra norises datums: 2019.gada.18.aprīlis (izstādes “KITF” (https://www.kitf.kz/ru/) ietvaros, kas norisināsies Almati, izstāžu centrā “Atakent” 17.-19.04.2019.)

Interesenti aicināti vērsties pie LIAA Tūrisma departamenta vadošās ekspertes Svetlanas Voroncovas, e-pasts: Svetlana.Voroncova@liaa.gov.lv

Par izstādi “KITF”:
Kazahstānas Starptautiskā izstāde “KITF” notiek kopš 2000. gada. Izstāde ir lielākā profesionālā platforma tūrismam Vidusāzijā un galvenais tūrisma nozares notikums. Izstādes nozares eksperti “KITF” piešķīra UFI (izstāžu industrijas Pasaules asociācija) kvalitātes zīmi par atbilstību B2B platformas starptautiskajiem standartiem.

KITF ekspozīcijas ikgadējā pozitīvā dinamika ir tūrisma pakalpojumu tirgus rādītājs. Tajā 18 gadu garumā piedalījās kompānijas no 63 valstīm. Tieši šeit starptautiskie un vietējie uzņēmumi novērtē tirgus pieprasījumu un patērētāju interesi, pēta konkurences vidi, meklē jaunus darbības instrumentus, lai palielinātu peļņu un izstrādātu turpmāka darba stratēģiju.