Aicinām apmeklēt Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru stendu skaistumkopšanas izstādē Baltic Beauty 2019

No 8. līdz 10. novembrim aicinām apmeklēt Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru stendu skaistumkopšanas izstādē Baltic Beauty 2019, Ķīpsalā!

Apmeklē biznesa inkubatoru stendu un iepazīsti Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru dalībniekus: SIA D.Eco development uzņēmums ražo pilnīgi dabīgus dezodorantus, arī zero waste variantā, kā arī ķermeņa kopšanas produktus. Uzņēmums SIA STAVRO Jūs priecēs ar kosmētiku, kas ir izstrādāta, balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, korneoterapijas metodoloģiju un holistisku pieeju ādas kopšanai un dzīvesveidam kopumā. Zīmols “The Beard Cosmetics” piedāvā bārdas kosmētiku – bārdas eļļas un balzamus, kas radīti izmantojam tikai 100% dabīgas un ekoloģiski sertificētas izejvielas (OF&G). SIA Inex Cosmetics uzņēmums savu balsta specializējoties uz inovāciju ieviešanu Premium klases segmenta komētikas ražošanā. Savukārt SIA Anne Export savā kosmētikas klāstā apvieno Dienvidu zemju vērtīgās eļļas ar Latvijas dabas iedarbīgajiem ekstraktiem, ražojot kosmētiku visai ģimenei. Ja meklējat ko piemērotāku tieši bērniem, tad stendā varēsiet satikt SIA Creative Cosmetics, kas tika dibināts ar ideju radīt dabīgu un bērniem drošu krāsu kosmētiku. Tā ir divu mammu ideja apvienot savas zināšanas un prasmes, lai izveidotu dabai draudzīgu zīmolu ar eko sertifikācijas potenciālu nākotnē. SIA Silmachy Remedies piedāvā kosmētiku, kas ir veidota kā unisex kosmētika, kas ir īpaši paredzēta dodoties ceļojumos kā arī ir parocīgāka ikdienas lietošanā, jo balstās uz zero waste principa. SIA BE.LOVED kosmētika tika ražota ilgi meklējot atbildes uz jautājumu par to ka saglabāt savu jaunību un skaistumu visas dzīves garumā, uz kā pamata radās ekspertu un uzņēmuma īpašnieces izstrādāta formula, kas balstās uz veselīgas ādas pamatprincipiem.

Visā Latvijā darbojas 15 Magnetic Latvia Biznesa inkubatori, kas palīdz attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurētspējīgiem komersantiem. Biznesa inkubators ir atvērta koprades, biroja, darbnīcu, semināru un notikumu telpa jaunajiem uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem. LIAA biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators” ietvaros.

Kontaktpersona:
Madara Zenke
Vecākā projektu vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments
Tālrunis: +371 62400908
Mob. tālrunis: +371 26984711
E-pasts: madara.zemke@liaa.gov.lv