Aicinām uz medicīnas uzņēmumu semināru un konsultācijām Lielbritānijā

8.-9. februārī, 2020 Lielbritānijas pilsētā Londonā (W6 8DR) norisināsies Latvijas medicīnas pakalpojumu sniedzēju pasākums, kura laikā apmeklētājiem būs iespēja saņemt bezmaksas pirmreizējo konsultāciju no ārstiem zobārstniecības, fleboloģijas (vēnu ārstēšanas),  oftalmoloģijas, ginekoloģijas u.c. jomās.

Pasākumu mērķis ir veicināt Latvijas diasporas un latviskās identitātes stiprināšanu, saiknes ar Latviju uzturēšanu, veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem medicīnas tūrisma veicināšanas nozarē un realizēt ārvalstu ārstu apmācības pie Latvijas klīniku ārstiem, kā arī atbalstīt Latvijas diasporu, īstenojot pirmreizējas ārstu konsultācijas, lai veicinātu veselības profilaksi un efektīvu slimību ārstēšanu sākotnējās stadijās.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pēc iepriekšēja pieraksta tikties ar medicīnas iestāžu speciālistiem, lai saņemtu bezmaksas ārsta pirmreizējo konsultāciju zobārstniecības, felboloģijas (vēnu ārstēšanas),  oftalmoloģijas, ginekoloģijas u.c. jomās.

Latvijas ārstu delegācija:

  1. Dr. Māra Valdmane, sertificēts protēzists, implantologs, Dr. Apines zobārstniecības klīnika
  2. Dr. Dace Simsone, ārste-psihiatre, Klīnika “Dzintari”
  3. Dr. Kristīne Fomina, ārste, Latvijas Amerikas Acu centrs
  4. Dr. Sergejs Mihailovs, flebologs, proktologs, speciālists vispārējā ķirurģijā
  5. Dr. Oksana Babula, ginekoloģe, reproduktoloģe

Pasākuma laikā būs iespējams iepazīties arī ar LIAA sniegto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai, inovāciju un tehnoloģiju veicināšanai, kā arī aprunāties ar LIAA konsultantu, lai atrastu tieši savai idejai piemērotāko atbalstu. 

Pasākuma programma

Sestdiena, 8. februāris un svētdiena, 9. februāris
Darba seminārs 10:00- 18:00
Adrese: NOVOTEL LONDON WEST, 1 Shortlands, W6 8DR, LONDON, UK

Pieteikšanās bezmaksas pirmreizējām ārstu konsultācijām iespējama iepriekš, rakstot uz e - pastu- maija.helde@liaa.gov.lv vai pasākuma dienā uz vietas. 

Kontaktinformācija:
Maija Helde
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Eksporta veicināšanas nodaļa
Projektu vadītāja
Pērses iela 2 - 414, Rīga, LV-1442, Latvija
Tālrunis: + 371  67039409 
e-pasts: maija.helde@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv