Aicinām uz starptautisku tūrisma konferenci Valmierā

2016. gada 1. augustā

2016. gada 21. oktobrī Valmierā norisināsies starptautiska līmeņa konference “Pieredze, inovācijas un izaicinājumi tūrismā: globālo tendenču vietējie risinājumi”. Konferencē par tūrisma un viesmīlības nozarē aktuālām tēmām diskutēs starptautiski atzīti lektori no Eiropas, kā arī eksperti no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm.

Konferences programma iezīmē trīs galvenās pamattēmas: tendences tūrismā un zināšanu pieprasījums, tūrisma uzņēmējdarbības vide un tīklveida stratēģijas reģionālajā attīstībā, kā arī tūrisma produktu virzīšana tirgū.

Saistošā stāstījumā ar pieredzi dalīsies trīs konferences īpašie viesi: Dr. oec. Tēmu Moilanens (Teemu Moilanen) no Somijas stāstīs par publiskajiem pasākumiem un tehnoloģijām galamērķu zīmolvedības stiprināšanā. Ar lekciju “Mūsdienu Skandināvu virtuves  manifests. Ieviešana, pieredze un zināšanu pārnese Baltijas jūras reģionā” klausītājus iepazīstinās Roskildes Universitātes goda profesors Performance design (izpildījuma dizaina) studiju programmā - Jans Krags Jakobsens (Jan Krag Jacobsen) no Dānijas. Turpretim pakalpojumu dizainu tūrisma produktu veidošanā akcentēs MBA Mario Seps (Mario Sepp) no Austrijas. 

Plašāka informācija par aktuālo programmu un reģistrēšanos konferencei būs pieejama www.valmiera.lv un www.va.lv

Konferenci organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes Augstskola, sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departamentu.

Sadarbības partneri: Vidzemes Tūrisma asociācija un Vidzemes Plānošanas reģions.

Vairāk informācijas šeit.