“Baltic Connecting 2016” uzmanības centrā - sadarbība ar tālo tirgu valstīm

2016. gada 3. oktobrī

No š.g. 3 līdz 8.oktobrim notiek gadskārtējais tūrisma profesionāļu forums “Baltic Connecting”, kura ietvaros notiks kontaktbiržas, diskusijas, ekskursijas un darba seminārs. Šogad rīkotājlomu ir uzņēmusies Latvija, lai kopā ar kolēģiem no Lietuvas un Igaunijas uzņemtu nozares pārstāvjus no tālajiem tirgiem - Japānas, Ķīnas, Korejas un ASV un sniegtu priekšstatu par Baltijas valstu tūrisma piedāvājumu.

4. oktobrī notiks starptautiskais tūrisma forums, kuru atklās ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, LIAA direktors Andris Ozols, Igaunijas un Lietuvas tūrisma aģentūru vadītāji. Forumā visas dienas garumā notiks darījumu sarunas, kurās Baltijas valstu nozares uzņēmēji prezentēs savu valstu tūrisma piedāvājumus un tiksies ar Āzijas valstu tūrisma firmu vadītājiem un speciālistiem.

5. oktobrī forums turpināsies ar izglītojošu tūrisma semināru. LIAA mārketinga partneris Japānā stāstīs par pirmajiem soļiem Japānas tirgū,  Par Horvātijas veiksmes stāstu Āzijas valstīs stāstīs “Visit Finland” ceļojumu programmu vadītājs, ar vērtīgu un noderīgu informāciju seminārā dalīsies Ķīnas izejošā tūrisma tirgus izpētes institūta pārstāve. Seminārā uzstāsies eksperti no Somijas lidsabiedrības “Finnair”, kas nodrošina regulāru un intensīvu aviosatiksmi ar Āziju.

“Baltic Connecting 2016” kopumā piedalīsies apmēram 60 delegātu no Āzijas (Japāna, Koreja, Ķīna) valstīm un ASV. Visvairāk ciemiņu – trīsdesmit - būs no Japānas, ar kuru Latvijas tūrisma speciālisti veiksmīgi strādā jau vairākus gadus.

“Baltic Connecting” ir Baltijas valstu nozīmīgākais sadarbības projekts tūrisma veicināšanas jomā, kas notiek jau 10 gadus. Ideja rīkot gadskārtēju tikšanos ar mērķi popularizēt Baltijas valstu tūrismu un sekmēt lietišķus kontaktus pieder Latvijai. Desmit gadu gaitā seminārs un kontaktbirža “Baltic Connecting”, par ko organizatoriskās rūpes secīgi uzņemas visas trīs valstis, izaugusi par nozīmīgu tradīciju. Pērn pasākums tika organizēts Viļņā

Plašāka informācija pielikumā.

Kontaktinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv

Iezīmes: