“Baltic Connecting 2017” uzmanības centrā – sadarbība ar tālo tirgu valstīm

2017.gada 1.septembrī

No š.g 3. līdz 9.septembrim notiks gadskārtējais Baltijas tūrisma profesionāļu forums “Baltic Connecting 2017”, kura ietvaros notiks kontaktbirža, diskusijas, ekskursijas un darba seminārs. Šogad forums notiks Tallinā (Igaunijā) viesnīcas “Swissotel” konferenču centrā, pulcējot Ķīnas, Japānas, Dienvidkorejas, ASV, Singapūras, kā arī visu trīs Baltijas valstu tūrisma uzņēmējus.

Iecere popularizēt Baltijas valstu tūrismu, rīkojot lielu gadskārtēju tūrisma profesionāļu sarīkojumu, pieder Latvijai. Vairāk nekā desmit gadu laikā, Latvijai, Lietuvai un Igaunijai pārmaiņus uzņemoties organizatoriskās rūpes, pasākums “Baltic Connecting” ir kļuvis par nozīmīgu Baltijas tūrisma mārketinga instrumentu. Jau otro gadu foruma uzmanības centrā ir tieši tālo valstu tirgi, tādējādi popularizējot Baltijas valstu kā jauna un perspektīva tūrisma galamērķa pieaugošo nozīmi.

4. septembrī “Baltic Connecting 2017” ietvaros notiks īpašs seminārs Baltijas uzņēmējiem, lai iepazīstinātu ar Āzijas tūrisma tirgu specifiku, jaunākajām tūrisma tendencēm un galamērķiem, savukārt 5.septembrī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tūrisma speciālisti sniegs valstu tūrisma prezentācijas.

Foruma turpinājumā tālo tirgu uzņēmēji pēc izvēles dosies kādā no Baltijas valstu piedāvātajiem tūrisma maršrutiem, lai klātienē iepazītos ar baltiešu tūrisma piedāvājumu. Latvija šim pasākuma ir sagatavojusi īpašas ekskursijas ar izcilākajiem tūrisma galamērķiem Vidzemē un Rīgā un arī uz Rundāli.

Forumu “Baltic Connecting 2017” rīko Igaunijas Tūrisma padome, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Lietuvas Valsts Tūrisma departaments.

Vairāk informācijas pielikumā.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv