Beļģijā būs iespēja iegādāties Baltijas dizaina preces un uzzināt par Latvijas dizainu un radošajām industrijām

Šī gada decembrī Beļģijā tiks atvērta pirmā Baltic Design Stories Pop-Up ekspozīcija Briselē, kas atradīsies dzīvīgajā un apmeklētāju iemīļotajā rajonā Sablon. Divas nedēļas nogales, t.i. četras dienas (14.un 15. decembris, 21.un 22.decembris) būs iespēja gan iegādāties Baltijas dizaina preces, gan uzzināt par Latvijas dizainu un radošajām industrijām, apmainīties ar kontaktiem iespējamai turpmākai sadarbībai, kā arī dalīties ar pieredzi.

Lai veicinātu Baltijas valstu, tai skaitā Latvijas radošo un dizaina zīmolu, kā arī ar dizainu saistīto tehnoloģiju atpazīstamību Beļģijā, ir izveidota asociācija Baltic Design Stories. Asociācijas galvenais uzdevums ir Baltijas valstu dizaina industrijas sadarbības platformas izveidošana eksporta uz Beļģiju veicināšanai, Beļģijas sabiedrības informēšana  par Baltijas valstu dizainu, kā arī  dažādu pasākumu, domnīcu, izstāžu un tirdzniecības misiju organizēšana.

14.decembris Pop-Up ekspozīcijas darbīgajā atmosfērā būs veltīts aktīvai informācijas apmaiņai par eksporta un investīciju iespējām Latvijā, Latvijas uzņēmējdarbības stāstiem pasaulē, sarunām un konsultācijām, klātesot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai un tās pārstāvjiem.

Platformā www.balticdesignstories.eu jau tagad pieejami Baltijas dizaineru stāsti, lai veicinātu produktu un pakalpojumu pieejamību plašākai auditorijai.

Sīkāka informācija:
Kristīne Smilga, vecākā projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
+371 26379446
kristine.smilga@liaa.gov.lv