Baltijas tūrisma sarīkojums "Baltic Connecting 2016" jau oktobrī Latvijā

2016. gada 20. jūlijā

Sarīkojuma “Baltic Connecting” mērķis ir informēt tūrisma industrijas profesionāļus par Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tūrismu, iepazīstināt viņus ar baltiešu tūrisma piedāvājumu un pakalpojumiem, kā arī radīt pamatu jaunu kontaktu dibināšanai un sadarbības attiecību veidošanai.

Pirmo reizi “Baltic Connecting” ciemos tiks uzņemti nozares profesionāļi no Japānas, ASV, Ķīnas un Dienvidkorejas un uzmanības centrā būs plaukstošie tālo valstu tirgi.

Baltijas valstu tūrisma nozarei tik nozīmīgais sarīkojums “Baltic Connecting” notiks jau 10 reizi. 4. oktobrī paredzēts darbseminārs, kura laikā tiks sniegtas Baltijas valstu prezentācijas, kontaktbirža ar sarunām dažādu tūrisma nozaru pārstāvju vidū un citas tikšanās formas, lai veicinātu abpusēji izdevīgu lietišķu sadarbību.

Šai pašā dienā plānota arī starptautiska konference par tūrisma tirgus attīstības tendencēm, tūrisma galamērķu mārketingu un sadarbību tālo tirgus valstu tūristu piesaistē.

Tradicionāli baltiešu tūrisma sarīkojuma “Baltic Connecting” beigu daļā tiek organizēti braucieni, kas klātienē iepazīstina ar visu trīs Baltijas valstu tūrismu. Šogad izbraukumi notiks no 5. līdz 8. oktobrim.

Sarīkojumu “Baltic Connecting” ciešā sadarbībā organizē Baltijas nacionālās tūrisma organizācijas – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments, Igaunijas Tūrisma padome un Lietuvas Tūrisma departaments. 

Pērn “Baltic Connecting” notika Viļņā, un tajā piedalījās tūrisma profesionāļi no 18 ārvalstīm.

Vairāk par sarīkojumu sk. http://www.balticconnecting.com/en/

Informāciju sagatavojusi:
Inta Briede, vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv