Berlīnes uzņēmēji iepazīst Latviju pasākumā "Caffé Lette"

21. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Vācijā rīkoja nu jau par tradīciju kļuvušo pasākumu Caffé Lette, kura ietvaros aptuveni 80 klātesošie vācu uzņēmēji tika iepazīstināti ar investīciju vidi Latvijā kā arī kompānijām no Latvijas, kuras meklē sadarbības partnerus Vācijā.

Pasākumu atklāja Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa, pieminot Latvijas un Vācijas ekonomiskās sadarbības nozīmi un attīstību nākotnē. Vācu apmeklētājiem, galvenokārt, iepircējiem, žurnālistiem un citiem ar Vācijas uzņēmējvidi saistītiem pasākuma dalībniekiem, bija iespēja iepazīt Latvijas uzņēmumu Vaidava Ceramics, LinConcept, Rāmkalni, MILZU! un Abavas Vīni produkciju, kā arī uzzināt par sadarbības iespējām ar Latvijas nekustamo īpašumu kompānijas STATS jaunāko projektu Harmony Home un par ārstu praktisku apmācību Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes kopprojektā Doctors’ SafeTrain.
Taču ne tikai pasākums Berlīnē, bet arī pirms tam veiktā tiešā mārketinga kampaņa deva iespēju plašākai auditorijai iepazīt interesantos produktus no Latvijas.
LIAA pārstāvniecības Vācijā vadītājs Helmuts Salnājs: "Esam pēdējos gados centušies Caffé Lette veidot ne tikai kā pasākumu sēriju, bet arī informācijas avotu, kuru regulāri pa epastu saņem nu jau daudzi simti adresātu visā Vācijā. Mērķis ir vācu valodā pastāstīt par Latvijas uzņēmēju sasniegumiem un sadarbības iespējām.”

Pasākumu noslēdza Latvian Voices koncerts, kas norisinājās Konzerthaus Berlin rīkotā Baltijas mūzikas festivāla ietvaros.

Kontaktinformācija:
Helmuts Salnājs, pārstāvniecības vadītājs
Adrese: Botschaft der Republik Lettland in der Bundesrepublik Deutschland
Reinerzstraße 40/41, 14193 Berlin, Deutschland
Tālrunis: +49 3060929421
Fakss: +49 3060929420
Mobilais t.: +49 1629169418
E-pasts: helmuts.salnajs@liaa.gov.lvde@liaa.gov.lv