Brēmenē aicina apmeklēt Latviju

08.11.2016

Piedalīšanās tūrisma izstādē “Reiselust Bremen 2016” bijusi veiksmīga.

„Reiselust Bremen” ir lielākā tūrisma nozares izstāde Ziemeļvācijā. Šogad tā notika no 4. līdz 6. novembrim, un tajā, tāpat kā pērn, bija pārstāvēts Latvijas tūrisms.

LIAA Tūrisma departamenta vadošā eksperte Anita Priedīte atzīst: “Piedalīšanās izstādē “Reiselust Bremen” bija produktīva. Ir vērts tajā piedalīties, jo izstādes apmeklētājiem ir daudz konkrētu jautājumu par Latviju un Baltiju.”

Pēc Anitas Priedītes vārdiem, Brēmenes izstādes formāts ir neliels, tajā izvietoti pārsvarā vidēji lieli stendi. Blakus zālēs atradusies kemperu izstāde un veselīga ēdiena izstāde. Šogad izstādē īpaši izcelti piedāvājumi golfa spēles cienītājiem.

Latvijas stends atradās tieši blakus gaitenim, pa kuru varēja nokļūt no tūrisma halles uz veselīgā ēdiena halli, tāpēc gar to pārvietojās teju vai visa apmeklētāju plūsma.

Ziemeļvācijas ceļotāji labi pazīst Baltijas valstis, daudzi jau vairākkārt te ir bijuši, tomēr neizslēdz iespēju atbraukt vēlreiz, lai pavadītu pie mums ilgāku laiku.

Kaut gan Rīgu ar Brēmeni savieno lidsabiedrības “Ryanair” tiešais reiss un daudzi šo iespēju izmanto, liela daļa izstādes apmeklētāju vaicāja par iespējām  ceļojumā doties ar kemperi vai automašīnu.  Šie cilvēki braucienus plāno paši, neizmantojot tūrisma firmu pakalpojumus. Tikšanās klātienē izstādē viņiem ir ļoti noderīga, jo tā ir iespēja noskaidrot konkrētus jautājumus.

Izstādes apmeklētājiem tika piedāvāti dažādi tūrisma informatīvie materiāli vācu valodā: Baltijas valstu karte, Latvijas un Rīgas karte, dabas tūrisma karte, brošūra ar 10 populārākajiem tūrisma maršrutiem un 10 populārākajiem galamērķiem Latvijā, izdevums “Hanzas pilsētas Latvijā” un Baltijas kempingu brošūra.

“Reiselust Bremen” pērn apmeklēja vairāk nekā 37 tūkstoši Ziemeļvācijas iedzīvotāju.

No 16. līdz 20. novembrim līdzīga formāta izstāde notiks Leipcigā, un arī tur būs LIAA Tūrisma departamenta sagādāts Latvijas tūrisma stends.

 

Informāciju sagatavojusi:
Inta Briede, vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv