Eiropas latviešu kultūras svētku laikā būs iespējams saņemt konsultācijas no LIAA pārstāvjiem

11.06.2019.

Eiropas latviešu kultūras svētku laikā būs iespējams saņemt konsultācijas no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvjiem par atbalsta un sadarbības iespējām uzņēmējdarbības jomā.

No 13.–16. jūnijam Dublinā notiks Eiropas latviešu kultūras svētki (ELKS), kas pulcēs dalībniekus no 18 dažādām pasaules valstīm. Svētki būs īpaši ar to, ka ELKS goda patroni ir agrākā Latvijas Republikas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un jaunievēlētais Latvijas Republikas prezidents Egils Levits.

Svētku dalībniekiem un pasākumu apmeklētājiem būs iespējams uzzināt par dažādām uzņēmējdarbības atbalsta un ekonomiskās sadarbības iespējām ar Latviju, par ko informācija būs pieejama LIAA informatīvajā stendā, kur svētku dalībniekus gaidīs LIAA darbinieces Arta Krūze un Sandra Veckāgane.

LIAA stendu laipni lūgti apmeklēt visi interesenti, lai pārrunātu dažādas aktualitātes un jautājumus, kas saistīti ar ārvalstīs dzīvojošo tautiešu iesaisti ne tikai Latvijas kultūras dzīvē, bet arī ekonomikā, izglītībā un zinātnē. Svētku laikā Latviju informatīvajā stendā pārstāvēs arī Nodarbinātības valsts aģentūra un Rīgas un Latgales plānošanas reģionu remigrācijas koordinatores.

Sīkāka informācija:
Arta Krūze, vecākā projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
+371 26548386
arta.kruze@liaa.gov.lv