Festivāls iNOVUSS jau pirmajā dienā pulcē gandrīz 3 tūkstošus interesentu

 

 


2017. gada 26. augustā

Ar spraigām diskusijām, radošām meistarklasēm un pasaules līmeņa pieredzi ir aizvadīta jaunrades festivāla iNOVUSS pirmā diena. Kopumā festivāla pirmo dienu apmeklēja gandrīz trīs tūkstoši dalībnieku, kuriem bija iespēja gan pārbaudīt savu erudīciju, gan iegūt vērtīgas un neatsveramas zināšanas, ar kurām dalījās dedzīgākie Latvijas profesionāļi un spilgti ārvalstu lektori. 

Uz lielās MAGNETIC LATVIA skatuves ar savu pieredzi un vērtīgiem ieteikumiem festivāla pirmajā dienā dalījās tādi ārvalstu lektori kā Soulaima Gourami (Soulaima Gourani), Menijs Barzilajs (Menny Barzilay), Stefans Hitfors (Stefan Hyttfors), Sesīlija Tama (Cecilia Tham), Alastērs Parvins (Alastair Parvin), Skots Koens (Scott Cohen), Mūna Ribas (Moon Ribas). Savukārt muzikālā programma tika bagātināta ar dažādu Latvijā iecienītu mūziķu priekšnesumiem, viņu vidū - Elza Rozentāle, Audience Killers, Maysi & Reynsi, bet vakara kulminācijā muzikālo baudījumu sniedza Intars Busulis un Abonementa orķestris.

Arī šodien, 26. augustā no plkst. 10.00 visi ir laipni gaidīti Lucavsalā, kur festivāls turpināsies jau otro dienu. Arī šajā dienā varēs smelties iedvesmu gan spēcīgu lektoru pieredzē, gan radošās darbnīcās un meistarklasēs, kā arī izbaudīt festivāla muzikālo pusi, apmeklējot elektroniskās mūzikas projekta Bandmaster un grupas Alaska Dreamers koncertus.

Plašāka informācija pieejama pielikumā!

Saite uz iNOVUSS pirmās norises dienas fotogrāfijām pieejama šeit.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv