Izcila iespēja uzņēmējiem - jauns apmācību kurss “Mini-MBA inovāciju vadībā”

2018. gada 12. oktobrī

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un RTU Rīgas Biznesa skola piedāvā Latvijā vēl nebijušu apmācību programmu - Mini-MBA inovāciju vadībā.

Mini-MBA ir pasaules biznesa augstākās izglītības iestāžu lietots programmas formāts, kas filozofijā, saturā un mācību metodēs līdzinās biznesa administrācijas maģistru (Master of Business Administration, MBA) programmām. Līdzīgi kā MBA, Mini-MBA programmas ir paredzētas uzņēmumu un organizāciju esošajiem un potenciālajiem vadošajiem darbiniekiem. Apmācības ir būtiski īsākas, nekā augstskolu studiju programmas, taču intensīvākas nekā standarta interešu izglītības kursi. To mērķis ir piedāvāt inovatīvus biznesa rīkus, jaunu redzējumu uz ierastajām lietām un attīstīt līderības prasmes.

Apmācības vadīs izcili vietējie un ārvalstu pasniedzēji un mentori ar starptautisku akadēmisko pieredzi un ilggadīgu vadīšanas praksi starptautiskos uzņēmumos.

Laipni aicināti pieteikties uzņēmumu vidējā un augstākā līmeņa (attīstības, inovāciju) vadītāji, potenciālie vadītāji, uzņēmumu īpašnieki, start-up veidotāji ar vismaz divu gadu pieredzi uzņēmējdarbībā un labām angļu valodas zināšanām. Mācības ir bez maksas, vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums no katra uzņēmuma deleģēt vienu pārstāvi. Pieteikšanās LIAA mājaslapā šeit.

Sekmīga apmācību kursa beigšanas gadījumā dalībnieki saņems apmācību apguves sertifikātu, iegūs RBS absolventa priekšrocības un iespēju turpmāk piedalīties RBS absolventu tīkla aktivitātēs.

Apmācības tiek rīkotas LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un tās līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: prese@liaa.gov.lv