Jauniešus aicina pieteikties iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt"

Ķīpsalas izstāžu hallē 15. oktobrī notiks lielākā Latvijas skolēnu, jauniešu un skolotāju uzņēmējdarbības konference #UzdrīkstiesUzvarēt. Šī gada tēma “Biznesā kā sportā!”

Konferenci organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvija (JA Latvija), lai izglītotu Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.

“Šogad konferences tēma “Biznesā kā sportā” izvēlēta tīšuprāt. Profesionālajā komandu sportā vienmēr valda veselīga spriedze starp jaunajiem rūkijiem un pieredzējušiem veterāniem. Manuprāt, līdzīgi ir arī uzņēmējdarbībā. Šad tad jaunie jau var izgriezt pogas vecajiem gan ar biznesa ātrumu, gan izdomu un pielāgošanos mūsdienu tendencēm, bet visiem labi zināms, ka play-off spēlēs ar ātrumu vien nepietiek. Iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt būs labs treniņa laukums jauniešiem, kuri uzņēmējdarbībā tiecas pēc zelta,” atzīmē LIAA direktors Andris Ozols

“Priecājamies, ka ik gadu pieaug interesentu un apmeklētāju skaits un konference gūst arvien lielāku popularitāti skolēnu un pedagogu vidū. Plānojam, ka šogad to apmeklēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas. Vēlamies iedvesmot un motivēt jauniešus pievērsties uzņēmējdarbības uzsākšanai, tādēļ ar saviem stāstiem dalīties esam aicinājuši sabiedrībā zināmus uzņēmējus un personības, kas sevi jau apliecinājušas uzņēmējdarbībā un ar to saistītās jomās. Esam sarūpējoši iedvesmojošu platformu, lai mudinātu skolēnus domāt un nebaidīties likt drosmīgus pamatus savai nākotnei,” stāsta JA Latvija vadītājs Jānis Krievāns.

Konferencē uzstāsies Kaspars Gorkšs, Latvijas Futbola federācijas prezidents, Aigars Nords, Lattelecom Rīgas maratona organizators, Eva Juhņēviča, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore, Ozols, hiphopa mūzikas izpildītājs, kā arī citi radošās un uzņēmējdarbības vides pārstāvji. Gaidāmi arī starptautiski viesi – interaktīvās digitālo mediju producēšanas studijas SilaSveta (Krievija) pārstāvji un basketbola kaskadieri Lords of Gravity (Ungārija).

JA Latvija īstenotās programmas ir stabils atspēriena punkts uzņēmējdarbības uzsākšanai, par ko liecina tas, ka katru gadu daļa skolēnu mācību uzņēmumu pārtop reālos uzņēmumos, kas gūst panākumus ne vien Latvijas, bet arī Eiropas mērogā. Viens no tiem ir skolēnu mācību uzņēmums (SMU) Safe and Stable, kura uzdrīkstēšanās stāstu būs iespēja dzirdēt konferencē.

Starpbrīžos paredzētas dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākuma moderators – Renārs Zeltiņš.

Konferencē īpaši tiek gaidīti JA Latvia sadarbības skolu skolēni un pedagogi, kā arī sadarbības partneri no iestādēm, uzņēmumiem, organizācijām.

Jaunieši, pedagogi un citi interesenti ir aicināti pieteikt savu dalību līdz 8. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: links. Ieeja ir bez maksas.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Swedbank. Mediju partneri: Diena, Inbox.lv

Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: 67039472
E-pasts: prese@liaa.gov.lv