Jūrmalā notiks Latvijas Tūrisma forums

2016. gada 22. novembrī

Lai veicinātu Latvijas un Jūrmalas tūrisma produktu un pakalpojumu attīstību un sekmētu sadarbību tūrisma nozares profesionāļu vidū, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi š.g. 24.novembrī organizē Latvijas Tūrisma forumu.

Tūrisma forumā uzstāsies iedvesmojoši ārvalstu nozares eksperti. Zviedrijā dzīvojošais amerikāņu izcelsmes tūrisma eksperts Dags Lanskijs (Doug Lansky) atklās jaunākās tūrisma tendences un veiksmīgāko tūrisma galamērķu noslēpumus. Viņš ir sarakstījis vairākus “Lonely Planet” un “Rough Guides” ceļvežus, ir industrijas līderis tūrisma inovāciju un galamērķu attīstības jomā. Savukārt Londonas bijušais mērs (2000.-2008.) Kens Livingstons (Ken Livingstone), kas ir viens no vadošajiem nozares ekspertiem pilsētvides plānošanā un zinošākajiem profesionāļiem šajā jomā, dalīsies vērienīgajā pieredzē par pilsētas vadīšanu.

Latvijas tūrisma nozares pārstāvji forumā diskutēs par tūrisma produktu attīstību un veiksmes faktoriem, ieskicēs nākotnes tūrisma tendences un attīstības virzienus.

Forumu atklās Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, LIAA direktors Andris Ozols un Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Latvijas Tūrisma forums notiks 2016.gada 24.novembrī Dzintaru koncertzālē (Turaidas ielā 1, Jūrmalā). Darba valoda – latviešu un angļu (tiks nodrošināts sinhronais tulkojums).

Dalība bezmaksas.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv