LIAA Biznesa forumā iedvesmos stāties pretim biznesa pasaules izaicinājumiem

2016. gada 6. decembrī

Šā gada 8. decembrī notiks jau tradicionālā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa diena. Rīta pusē tiek organizēts gada nozīmīgākais uzņēmējdarbībai veltītais LIAA Biznesa forums.

Jau septīto gadu decembrī notiek LIAA Biznesa forums, sniedzot iespēju satikt un dzirdēt pasaulē atzītus biznesa ekspertus. Šogad ārvalstu profesionāļi pārstāvēs ļoti dažādas jomas, iezīmējot biznesa aizraujošo nezināmo nākotni no dažādiem skatupunktiem.

Forumā uzstāsies četri ārvalstu viesi, kuri centīsies ikvienu aizraut un iedvesmot stāties pretim biznesa pasaules izaicinājumiem:

Pokera spēles profesionālis Kaspers Berijs (Caspar Berry),  kurš ir sniedzis padomus Džeimsa Bonda filmā Kazino Royale, un tagad savu pieredzi pielāgo biznesa spēlei, konsultējot Google, IBM, Visa, McDonald's un citus biznesa smagsvarus, aicinās auditoriju riskēt, apzināties iespējas un pieņemt lēmumus grūti prognozējamajā jaunajā laikmetā.

Aktīvi darbojoties visos kontinentos un visdažādākajos līmeņos – konsultējot gan iesācējuzņēmumus, gan pasaules lielākās valstiskās organizācijas, viedo pilsētu eksperts ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Renāto Dekastro (Renato de Castro) sniegs savu skatījumu un atklās stratēģijas urbanizācijas problēmu risināšanai un viedo pilsētu attīstībai.

Britu aktieris un komunikācijas speciālists Dominiks Kolenso (Dominic Colenso), kurš savā karjerā ir pieredzējis gan slavu, gan zaudējumus, dalīsies pieredzē, kā pasniegt savu zīmolu izvēlētajā tirgū. Viņš palīdzēs pasākuma dalībniekiem atraisīt savu potenciālu, nodot vēstījumu un izcelties pūlī.

Foruma noslēgumā ar savu fenomenālo pieredzi iepazīstinās jaunais uzņēmējs Freizers Dohertijs (Fraser Doherty) kurš pierāda, ka kaut ko pat tik ierastu kā vecmāmiņas ievārījumus var padarīt par superzīmolu, kas iekaro pasaules tirgu. Savu biznesu viņš uzsāka 14 gadu vecumā, kļūstot par jaunāko uzņēmēju, kura zīmols iekarojis lielveikalu tīklu Waitrose.

Biznesa forumu atklās LR Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un LIAA direktors Andris Ozols. Pasākumā visas dienas garumā būs iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas par LIAA atbalstu topošajiem un esošajiem uzņēmumiem.

LIAA Biznesa forums notiks 2016. gada 8. decembrī plkst. 9.00 Dzelzceļa muzejā (Rīgā, Uzvaras bulvārī 2A). Forums būs vērojams arī video tiešraidē LIAA mājas lapā.

Plašāka informācija par Biznesa forumu pieejama LIAA mājaslapā šeit.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv