LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros organizē “Apvārsnis 2020” kontaktbiržu starptautiskajā izstādē RIGA COMM 2017

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
2017. gada 8. novembrī

Lai veicinātu Latvijas uzņēmēju un arī pētniecības iestāžu konkurētspēju “Apvārsnis 2020” un citās Eiropas Savienības (ES) atbalsta programmās, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) projekta ietvaros organizē “Apvārsnis 2020” kontaktbiržu starptautiskās izstādes RIGA COMM 2017 laikā.

“Apvārsnis 2020” ir pašlaik lielākā no ES piedāvātajām atbalsta programmām ar kopējo budžetu kas 80 miljardu eiro apmērā, pētniecības un attīstības veicināšanai. Programma paredzēta pētniecības organizācijām, kā arī maziem vidējiem uzņēmumiem, kuri vēlas īstenot starptautiska mēroga pētniecības projektus, ieviest jaunus, inovatīvus produktus un risinājumus starptautiskajā tirgū.

Kontaktbirža tiks sadalīta divās daļās – pirmajā daļā dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī seminārā, kurā eksperti no Spānijas un Latvija dalīsies pieredzē un praktiskos padomos “Apvārsnis 2020” projektu pieteikumu sagatavošanā, savukārt otrajā daļā dalībniekiem pēc grafika notiks divpusējās tikšanās, kuru laikā būs iespēja dibināt jaunus biznesa kontaktus, kā arī apspriest sadarbības iespējas “Apvārsnis 2020” u.c. ES atbalsta programmu projektos.

Kontaktbirža notiks š.g. 9. novembrī izstādē RIGA COMM 2017, Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Darba valoda: angļu.

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) ir Eiropas Komisijas projekts, kurā darbojas 600 partnerorganizācijas no vairāk nekā 60 valstīm. EEN piedāvā atbalstu un uzņēmējdarbības konsultācijas visā Eiropā un rosina uzņēmumus iespējami plašāk izmantot Eiropas Savienības piedāvātas iespējas. Uzņēmumi var saņemt pakalpojumus neatkarīgi no nozares, kurā darbojas, un attīstības stadijas, kurā tie atrodas.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv