LIAA klientus apkalpos attālināti

2020. gada 13. martā
Atjaunots: 2020. gada 11. maijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) līdz 9. jūnijam visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ.

Šobrīd ir īstais laiks rīkoties stratēģiski, kas no mūsu puses nozīmē nodrošināt kvalitatīvus LIAA pakalpojumus attālināti, sniedzot nepārtrauktu atbalstu uzņēmējiem. Savukārt uzņēmējiem ir īstais brīdis veikt “mājasdarbus”, tirgus izpēti, klientu apzināšanu un citus jautājumus, kuriem parasti pietrūkst laika, lai jau laicīgi domātu par to, kā mēs krīzi pārvarēsim un kā rīkosimies pēc tās,” akcentē LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Visi LIAA pakalpojumi, tajā skaitā konsultācijas, tiek sniegtas elektroniski. LIAA nesniedz klātienes pakalpojumus LIAA centrālajā birojā Rīgā, Pērses ielā 2, kā arī Biznesa informācijas centrā "Magnetic Latvia" starptautiskajā lidostā "Rīga".

Savukārt LIAA biznesa inkubatori no 16. marta līdz 9. jūnijam ierobežos kopstrādes telpu izmantošanu un nodrošinās pakalpojumu sniegšanu tikai attālināti. 

Plašāka informācija par sniegtajiem pakalpojumiem LIAA mājaslapā. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu jautajumi@liaa.gov.lv! Sagatavotos dokumentus bez e-paraksta jāsūta pa pastu uz adresi Pērses iela 2, Rīga, LV-1442. 

Savukārt jautājumu gadījumā saistībā ar biznesa inkubatoriem lūgums rakstīt uz LIAA biznesa inkubatoru e-pastiem (skat., Biznesa inkubatoru kontaktinformācija). Elektroniski parakstīti dokumenti jāsūta uz LIAA biznesa inkubatoru e-pastiem, savukārt sagatavotos dokumentus bez e-paraksta jāsūta pa pastu uz adresi Pērses iela 2, Rīga, LV-1442. 

LIAA aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem!

Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: +371 67039405
E-pasts: prese@liaa.gov.lv