LIAA rīko informatīvo semināru "Jauno uzņēmēju meistarklase"

2016. gada 28. septembrī

Lai iepazīstinātu Latvijas uzņēmējus ar pirmajiem soļiem ceļā uz preču un pakalpojumu eksportu, finansējuma piesaistes iespējām, kā arī, lai atbildētu uz jautājumu “kā saņemt finansējumu” un “kā uzsākt uzņēmējdarbību”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) projekta ietvaros organizē semināru “Jauno uzņēmēju meistarklase”.

Uzņēmējdarbība un eksports ir Latvijas ekonomiskās stabilitātes un veicināšanas nākotne. Semināra ietvaros lektori sniegs informāciju par būtisko sagatavošanās un norises procesu pirms un pēc uzņēmējdarbības uzsākšanas un finansējuma piesaistes. Jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja iepazīties ar citu Latvijas uzņēmēju pieredzes un veiksmes stāstiem, kas saistās ar dažādiem finansējuma jautājumiem.

Seminārā kā lektore uzstāsies divu webdizaina startapu “FROONT” un “Berta.me” līdzdibinātāja, kā arī dizainere un programmētāja, koprades telpas “The Mill” izveidotāja Anna Andersone. Par sociālo uzņēmējdarbību informāciju sniegs viens no “Ghetto Games” pasākumu organizatoriem, kā arī “Ghetto Football” kustības līderis Antons Semeņaks. Informāciju, kā uzsākt biznesu sociālajos tīklos, bez papildus finansējuma, sniegs “KnK Develop” dibinātājs Kalvis Krastiņš. Pasaulē mazākā cilvēka pilotējamā lidaparāta “AirBoard” idejas autors Elviss Straupenieks pastāstīs, kā īstenot idejas un iegūt finansējumu neatkarīgi no vecuma. Savukārt “GreyNut” vadītājs un līdzdibinātājs Kristiāns Līcis dalīsies ar savu pieredzi, veidojot pūļa finansēšanas kampaņas.

Seminārs notiks š.g. 30. septembrī restorānā “Ostas skati”, Rīgā, Matrožu ielā 15. Darba valoda: latviešu.

 LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) ir Eiropas Komisijas projekts, kurā darbojas 600 partnerorganizācijas no vairāk nekā 60 valstīm. EEN piedāvā atbalstu un uzņēmējdarbības konsultācijas visā Eiropā un rosina uzņēmumus iespējami plašāk izmantot Eiropas Savienības piedāvātas iespējas. Uzņēmumi var saņemt pakalpojumus neatkarīgi no nozares, kurā darbojas, un attīstības stadijas, kurā tie atrodas.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv