LIAA rīko semināru par Eiropas Savienību programmu aktualitātēm

2017. gada 4. decembrī

Lai iepazīstinātu Latvijas uzņēmējus, pētniecības un izglītības iestādes un citus interesentus ar aktuālo informāciju par Eiropas Savienības programmām, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā (EEN) projekta ietvaros organizē semināru “Eiropas Savienības programmu aktualitātes 2018. gadā”.

Semināra mērķis ir informēt mazos un vidējos uzņēmumus, pētniecības iestādes un citus interesentus par Eiropas Savienības programmu aktualitātēm nākamajā gadā.

Seminārā būs iespēja dzirdēt par atbalsta iespējām komersantiem programmā Erasmus jaunajiem uzņēmējiem, izmaiņām zinātnes un pētniecības programmā Apvārsnis 2020, kā arī aktualitātes Interreg Baltijas jūras reģiona programmas trešajā uzsaukumā.

Seminārs notiks š.g. 5. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras 2.stāva zālē (Rīgā, Pērses ielā 2). Darba valoda: latviešu.

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) ir Eiropas Komisijas projekts, kurā darbojas 600 partnerorganizācijas no vairāk nekā 60 valstīm. EEN piedāvā atbalstu un uzņēmējdarbības konsultācijas visā Eiropā un rosina uzņēmumus iespējami plašāk izmantot Eiropas Savienības piedāvātas iespējas. Uzņēmumi var saņemt pakalpojumus neatkarīgi no nozares, kurā darbojas, un attīstības stadijas, kurā tie atrodas.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv