LIAA rīko semināru uzņēmējiem "Kā komunicēt ar sadarbības partneriem Japānā?"

2016. gada 9. septembrī

Lai izglītotu Latvijas uzņēmējus par biznesa vidi un kultūru Japānā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros sadarbībā ar ES un Japānas Rūpniecības sadarbības centru organizē semināru “Kā komunicēt ar sadarbības partneriem Japānā?”.

Semināra mērķis ir veicināt ES uzņēmēju izpratni par Japānas biznesa kultūru, kā arī attīstīt praktiskās iemaņas, kas nākotnē palīdzēs veiksmīgi komunicēt ar Japānas biznesa partneriem. Seminārā laikā būs iespēja iepazīties ar Japānas biznesa kultūras īpatnībām, būs dots ieskats klientu apkalpošanas kultūrā, pievērsta uzmanība tikšanos norisei ar Japāņu sadarbības partneriem

Semināra lektors ir Olivers van Benedens (Oliver van Beneden), kas ir konsultāciju uzņēma Japan Consulting Office vadītājs. Oliveram ir vairāk nekā 20 gadu pieredze darbā ar Japānas uzņēmumiem. Savas karjeras laikā ir konsultējis tādu uzņēmumu pārstāvjus kā GlaxoSmithKlineAGC GlassMitsubishi Electric Automotive. Ir strādājis uzņēmumu PriceWaterhouseCooper un Brigstone birojos Japānā.

Seminārs notiks š.g. 13. septembrī LIAA 407. telpā, Rīgā, Pērses ielā 2. Darba valoda: angļu.

LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) ir Eiropas Komisijas projekts, kurā darbojas 600 partnerorganizācijas no vairāk nekā 60 valstīm. EEN piedāvā atbalstu un uzņēmējdarbības konsultācijas visā Eiropā un rosina uzņēmumus iespējami plašāk izmantot Eiropas Savienības piedāvātas iespējas. Uzņēmumi var saņemt pakalpojumus neatkarīgi no nozares, kurā darbojas, un attīstības stadijas, kurā tie atrodas.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv(link sends e-mail