LIAA rīko Eksporta forumu Magnetic Latvia 2017

 

 

 

2017.gada 6.jūnijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra šī gada 8. un 9. jūnijā rīko tradicionālo Eksporta forumu MAGNETIC LATVIA 2017.  Šogad eksportam veltītajā divu dienu pasākumā Latvijas uzņēmējiem būs iespēja diskutēt ar ekspertiem no ārvalstīm par spēcīga starptautiskā tēla veidošanu digitālajā laikmetā.

Foruma pirmajā dienā – 8. jūnijā Aldara alus muzejā (Rīgā, Tvaika ielā 44) Latvijas eksportētājiem būs iespēja uzzināt aktuālākās tendences un nepieciešamības, ko diktē digitālais laikmets, lai radītu spēcīgu un konkurētspējīgu sava uzņēmuma tēlu eksporta tirgos. Mārketinga un pārdošanas eksperti no Lielbritānijas sniegs ieskatu spēcīga starptautiskā tēla veidošanā digitālajā laikmetā, kā arī rosinās domāt tieši par sava uzņēmuma tēlu un komunikāciju ārējos tirgos.

Foruma otrajā dienā – 9. jūnijā viesnīcā “Radisson Blu Daugava Hotel ” (Rīgā, Kuģu ielā 24) notiks kontaktbirža „Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem”, uzņēmējiem piedāvājot individuāli tikties LIAA pārstāvniecību vadītājiem interesējošos eksporta tirgos.

Informācija par eksporta forumu MAGNETIC LATVIA 2017 – pielikumā.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv