LIAA turpinās stāstīt par situāciju ārvalstu tirgos

Lai sniegtu nepieciešamo atbalstu Latvijas uzņēmumiem, kuri strādā eksporta tirgos, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) maijā organizē seminārus, kuru mērķis ir informēt uzņēmējus par aktuālo situāciju pasaules tirgos un LIAA piedāvāto atbalstu. 12. maijā tiks aizvadīts tiešsaistes seminārs par situāciju NVS valstīs un Ukrainā, bet 14. maijā LIAA ekonomisko pārstāvniecību vadītāji stāstīs par šā brīža faktisko situāciju tālajos tirgos kā ASV, Ķīna, Japāna, Singapūra un Apvienotie Arābu Emirāti (AAE). Jāuzsver, ka divi semināri jau aizvadīti un tajos tika sniegts pārskats par situāciju Rietumeiropā un Ziemeļvalstīs. Šos seminārus ierakstā var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=gw8pEHgasUA un šeit: https://www.youtube.com/watch?v=UqzF-kstzyc

Tiešsaistes semināros LIAA pārstāvniecību vadītāji stāstīs par Covid-19 krīzes ieviestajām pārmaiņām, prognozēs situācijas turpmāko attīstību, iezīmēs eksporta ierobežojumus un iespējas, kā arī norādīs uz LIAA piedāvāto atbalstu eksporta veicināšanas jomā.

Tiešsaistes semināru cikla "Covid-19 : Eksports ’20" programma:

6. maijs plkst. 11.00-12.00 – Rietumeiropa (Lielbritānija, Francija, Itālija, Nīderlande, Vācija).
7. maijs plkst. 10.00-11.00 – Ziemeļvalstis (Zviedrija, Somija, Dānija, Norvēģija).
12. maijs plkst. 10.00-11.00 – Krievija, Baltkrievija, Kazahstāna, Ukraina.
14. maijs plkst. 10.00-11.00 – ASV, Japāna, Ķīna, AAE, Singapūra.

Pieteikties tiešsaistes semināriem var LIAA mājaslapā: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/vebinars-covid-19-eksports/registracija.

Aicinām reģistrējoties tiešsaistes semināriem uzdot arī savus jautājumus pārstāvniecību vadītājiem!

Seminārs notiks Zoom platformā, dalība seminārā ir bezmaksas, darba valoda – latviešu.