Liepājā notiks starptautisks mašīnbūves un metālapstrādes nozares biznesa forums

2017. gada 1. februārī

2017. gada 2. un 3. februārī Liepājā notiks starptautisks biznesa forums “Mašīnbūve un metālapstrāde Latvijā – viens solis līdz ekselencei”, kas apvienos industrijas profesionāļus, uzņēmējus un iepircējus. Foruma mērķis ir izvērtēt nozares attīstību, uz klientiem orientētu attieksmi un starptautiskā mērogā atzītu kvalitāti.

Biznesa forumā būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm un sasniegumiem Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes nozarēs – statistiku, vērojumiem, perspektīvām, izaicinājumiem šodien un nākotnē, kā arī tiks runāts par profesionālo izglītību un kompetentu darbaspēku, loģistiku, atbalsta instrumentiem valsts, reģionālajā un pašvaldības līmenī. Ārvalstu un vietējie eksperti sniegs nozares izaugsmes vērtējumu un spriedīs par uzņēmumu perspektīvām starptautiskajos tirgos.

Biznesa forumu atklās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, savukārt Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks prezentēts Liepājas piedāvājumu potenciālajiem sadarbības partneriem un investoriem. Ar iedvesmojošu uzrunu foruma dalībniekus sveiks finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Forumā savā pieredzē dalīsies Latvijas izcilākie nozares uzņēmēji. Jaunas nozares šķautnes un attīstības virzienu iespējas piedāvās eksperti no Zviedrijas un Vācijas, stāstot par mūsdienu mainīgās tehnoloģiju vides izaicinājumiem.

Foruma otrajā daļā notiks piesātinātās paneļdiskusijas, kurās eksperti iedziļināsies tādos industrijas attīstībai aktuālos tematos kā duālā izglītība, inovācijas, tranzīta un loģistikas iespējas, kā arī pieejamo valsts atbalstu. 

Biznesa foruma ietvaros 2. februārī notiks divpusējās (B2B) tikšanās jeb kontaktbirža starp ārvalstu iepircējiem un Latvijas uzņēmumiem. 3. februārī dalībniekiem tiek organizētas ekskursijas pa Liepājas uzņēmumiem.

Mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forumu organizē LIAA sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi.

Vairāk informācijas par pasākumu lasi te.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv