MAGNETIC LATVIA biznesa informācijas centrs starptautiskajā lidostā "Rīga"

Informācijas centrs kalpos kā viens no pirmajiem pieturas punktiem ārvalstu un pašmāju viesiem, t.sk uzņēmējiem un diplomātiem, lidostā „Rīga”, sniedzot iespēju saņemt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) darbinieku konsultācijas par uzņēmējdarbības un sadarbības iespējām un interesantākajiem tūrisma objektiem Latvijā.

Ārvalstu klientiem tiks organizētas tikšanās ar Latvijas uzņēmējiem. Tāpat, gaidīti viesi būs arī Latvijas uzņēmēji. Informācijas centrā izbūvētas divas atsevišķas tikšanās telpas, aprīkotas ar visu nepieciešamo tehniku prezentāciju sniegšanai. Šīs telpas var apvienot, iegūstot nelielu konferenču telpu, kas tiks piedāvāta apmeklētājiem semināru, sapulču vai plašāku prezentāciju organizēšanai.

Informācijas centra galvenajā telpā izvietoti Latviju raksturojoši interjera elementi – no augstvērtīga finiera izgatavoti koki, kurus organiski papildina plaša Latvijas dizaina priekšmetu ekspozīcija, kas apmeklētājus iepazīstina ar Latvijas izcilāko dizaineru darbiem. Gar galveno sienu izvietots 10x3m plats ekrāns uz kura tiek demonstrētas speciāli informācijas centram sagatavotas video filmas, kas plūstoši papildina ekspozīcijas telpu stāstot par Latvijas cilvēkiem, dabu, mākslu, biznesu un Latvijas biznesa priekšrocībām.

LIAA ar starptautisko lidostu “Rīga” ir noslēgusi līgumu par 347 m2 uz trijiem gadiem, tādejādi plānots, ka informācijas centrs “Magnetic Latvia” šajās telpās strādās vismaz līdz 2020.gada oktobrim.

Informācijas centrs tika atklāts 2018. gada 27. februārī.

Biznesa centrs “Magnetic Latvia”  atrodas “C” izlidošanas sektorā un tā darba laiks ir katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00.
Tālr.: +371 62400603
E-pasts: jautajumi@liaa.gov.lv