Magnetic Latvia biznesa inkubatori iepazīstinās ar jauno uzņēmēju produktiem

2019. gada 7. jūnijs

Šī gada 15. jūnijā Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi notiks Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgus. Visas dienas garumā varēs iepazīt jauno uzņēmējus, kuri attīsta savu uzņēmējdarbību un rada jaunus produktus 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā.

Biznesa inkubatoru tirgū virmos iedvesmojošas biznesa idejas, jo visas dienas garumā varēs iepazīties ar Magnetic Latvia biznesa inkubatoru uzņēmēju produktiem – koka priekšmetiem no Qinn Designs, Metta Steel un MIDIMINI, kvalitatīvu pārtiku no Mazo lāču putra, Pupuchi, BrainBerry Foods, Smuk' dāvan', kafiju no KUUP kafijas grauzdētava un Curonia Coffee Roasters, velosipēdiem no BS Bicycles un VENTA, apģērbu no Be-with, SANPO, MAASA, Baiba Ladiga un bērnu produktiem no Nature King, Lil House un KateHaa. Padomāts būs pat par cilvēka labāko draugu – suni, piedāvājot kopjošas ziedes no DOGSBOX. Ar produktiem iepazīstinās vēl citi daudzi un dažādi zīmoli.

Dienas gaitā dzirdēsim piecus Magnetic Latvia biznesa inkubatoru uzņēmēju (Kristīne Ķepale, zīmola VUUVEN radītāja un tekstilmāksliniece, Elgars Roga, uzņēmējs, Windcut Barber Shop Liepāja un Windcut BarberBus vadītājs, Kristīne Šimpermane, Kaisme dizains radītāja/vadītāja, Arturs Gailītis, radošās komandas VIEDI vadītājs, Rimants Pavziniuks, vizionārs, alus ražotne Hopalaa) pieredzes stāstus ''Lūst vai plīst” prezentācijās. Katrs stāstītājs parādīs savas pieredzes ieguvumus un dalīsies ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas, lai tur lūst vai plīst. Kā pašam izaudzēt un attīstīt ideju LIAA biznesa inkubatorā, pastāstīs LIAA Valmieras biznesa inkubators vadītājs Jurģis Priedītis. Pasākumu vadīs Mārtiņš Kozlovskis.

Visas dienas garumā Spēļu bedrē varēs rotaļāties ar Lil House un MIDIMINI bērnu mēbelēm, kā arī tikt pie burvīga sejas zīmējuma ar BioKidd dabīgās sejas krasām. Kopā ar Vīnkalnu ceļojošo picēriju varēs izcept īpašu picu, bet ķermeni izvingrināt JOJO rotaļu jogas nodarbībā. Par īpašu sarunu – "Cukurs ir visur! KO DARĪT?" parūpēsies Be-with.

Ideju autorus LIAA Valmieras biznesa inkubators izaicina uz spēli “Piķis nav problēma”. Spēles mērķis ir brīvā un radošā gaisotnē ģenerēt biznesa idejas, tās attīstīt un prezentēt, lai iepazītos ar dažādiem uzņēmējdarbības procesiem. Plašāka informācija un pieteikšanās spēlei: https://www.facebook.com/events/290963898453869.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru tirgu Facebook: https://www.facebook.com/events/1690154084624637/

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem vietnē Inkubatori.magneticlatvia.lv.

Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: +371 67039405
E-pasts: prese@liaa.gov.lv