Nekustamo īpašumu kompānija Sirin Development ir paplašinājusi savu darbību un īpašumus Latvijā

Viena no lielākajām Baltijas valstu industriālo un komerciālo nekustamo īpašumu kompānijām – SIRIN DEVELOPMENT, ir paplašinājusi savu darbību un īpašumus Latvijā, noslēdzot līgumu par zemes gabalu iegādi Maskavas ielā. Lietuvā bāzētajai kompānijai pieder vairāk nekā 300 tūkstoši kvadrātmetru nekustamo īpašumu Lietuvā, Latvijā un Krievijā. Uzņēmums darbojas industriālā un komerciālā nekustamā īpašuma attīstīšanā un apsaimniekošanā. SIRIN DEVELOPMENT strauji paplašinās Baltijas valstīs, Krievijā, Centrāleiropā kā arī Austrumeiropas valstīs. Nākamo divu gadu laikā kompānija plāno investēt līdz pat 100 miljoniem EUR industriālo un komerciālo nekustamo īpašumu attīstības projektors, no kuriem 20 miljoni tiek plānoti investīcijām Latvijā.

Maskavas ielas zemes gabalu iegāde, kas der gan rūpniecības, gan loģistikas sektoru vajadzībām, paplašina kompānijas darbību Latvijā. SIRIN DEVELOPMENT aktīvi meklē arī iespējas attīstīt jaunus industriālos parkus un biroju telpas Rīgā un tās apkārtnē. Nākamajā gadā kompānija plāno uzsākt Sirin Industriālā parka pirmā posma izbūvi, kas ietvers apmēram 20 000 kvadrātmetru noliktavu telpas iznomāšanai sadarbības partneriem.

Ar Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras atbalstu SIRIN DEVELOPMENT veiktās investīcijas ir nozīmīgs pienesums Latvijas pakalpojumu eksporta attīstībai, un jaunās investīcijas stiprinās Latvijas konkurētspēju Baltijas valstīs.