Notiks lielākā uzņēmējdarbības konference skolēniem

2017. gada 23. oktobrī

Šonedēļ, 26. oktobrī, Rīgā notiks jau otrā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) uzņēmējdarbības iedvesmas konference skolēniem “Uzdrīksties uzvarēt!”, kurā visas dienas garumā, ar saviem pieredzes stāstiem un veiksmīgi īstenotajām idejām dalīsies spilgtas personības, uzņēmēji un augstākā līmeņa vadītāji. Konferencei pieteikušies vairāk kā 2200 jauniešu un viņu skolotāju no visas Latvijas, visvairāk no Rīgas, Liepājas, Madonas un tuvējiem novadiem.

“Konferences uzdevums ir iedvesmot skolēnus uzdrošināties izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā,” uzskata LIAA direktors Andris Ozols un uzsver: “Lai sasniegtu mērķi, šis mērķis ir jāizvirza. Lai ietu uz to, svarīga ir motivācija, informācija un atbalsts. Skolēniem, kuri nākotnē grib būt uzņēmēji un vadīt paši savus uzņēmumus, šāda konference ir lielisks mācību kurss, kur vienkopus smelties iedvesmu, saņemt atbildes un uzzināt spilgtus pieredzes stāstus, kas var palīdzēt uzdrīkstēties piepildīt savus sapņus.”

Katra runātāja tēma būs saistīta ar uzdrīkstēšanos. Konferencē uzstāsies Latvijas Republikas finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, uzņēmēji Dāvis Siksnāns (Printful), Edgars Rozenvalds (Wood religion), Ģirts Ozoliņš (Erica Synths), Normunds Bergs (SAF tehnika), reklāmas guru Andris Rubīns (DDB), LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis, piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis, mūziķe Agnese Rakovska, kā arī Latvijas veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi.

Starpbrīžos paredzētas dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš.

Pasākumā darbosies dažādu iestāžu, uzņēmumu un augstskolu stendi, kuros konferences dalībnieki starpbrīžos varēs līdzdarboties dažādās iesaistošās aktivitātēs, kā arī gūt derīgu informāciju par biznesa veidošanu, investīciju piesaisti, atbalstu savam biznesam, iespējām apgūt uzņēmējdarbības izglītību u. c. Konferences laikā būs iespējams apmeklēt LIAA, Junior Achievement Latvija, Swedbank, Latvijas Mobilais Telefons, RTU Riga Business School, LU studentu biznesa inkubatora, Turība Business HUB, Banku augstskolas, laikraksta DIENA, LR Patentu valdes, Latvijas valsts meži un Skolēnu mācību uzņēmumu Shine&Safe, Light Up, AP Cajon Drums un Cozy Worn stendus.

Iedvesmas konference “Uzdrīksties uzvarēt!” notiks Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala no plkst. 9:00 līdz 17:00. Pasākumu tiešraidē varēs vērot mobilajā lietotnē LMT Straume.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Junior Achievement LatviaSwedbank un Latvijas Mobilais Telefons.

Informatīvie atbalstītāji — Diena, Inbox.lv, Draugiem.lv, Tvnet.lv.

Pasākuma programma

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv

Jānis Krievāns
JA Latvija valdes priekšsēdētājs
Tālrunis: 26188785
E-pasts: janis@jal.lv