Pēdējā iespēja saņemt atbalstu Zaļo tehnoloģiju inkubatorā

 

 

 

 

Zaļo tehnoloģiju inkubators (ZTI) ir izsludinājis pēdējo konkursu un aicina jūs aizpildīt Pirmsinkubācijas atbalsta fonda desmitā uzsaukuma pieteikuma anketu līdz 2016. gada 14.oktobrim.

Kāpēc pieteikties?
Kopš 2014.g. jūlija, ZTI ir saņēmis un izvērtējis vairāk kā 500 tehnoloģisku biznesa ideju pieteikumus un sniedzis atbalstu 133 tehnoloģiski ietilpīgām biznesa idejām.

Divu gadu laikā, strādājot ar lielu skaitu jaunām biznesa ideju komandām, ZTI ir pilnveidojis darba metodi, lai 6 mēnešu periodā, sniedzot ekspertu konsultācijas, apmaksājot laboratorijas testus un nodrošinot apmācības seminārus, biznesa idejas komanda spētu piesaistīt papildus investīcijas un attīstīt uzņēmējdarbību.

Ieguvums biznesa idejas komandai:

  • Biznesa modelis tālākai attīstībai;
  • Novērtēti ar tehnoloģiju un produkta attīstību saistītie riski;
  • Ekspertīžu un laboratorijas testu izmaksu segšana;
  • Iespēja pārbaudīt biznesa idejas dzīvotspēju;
  • Uzņēmēju un citu biznesa ideju autoru tīkls.

Zaļo tehnoloģiju inkubators un Pirmsinkubācijas atbalsts – kas tas ir, kam un kā tas notiek? Atbilde uz šiem jautājumiem ir pieejamas šeit

Pirmsinkubācijas atbalsta fonda desmitā uzsaukuma pieteikuma anketa ir atvērta līdz 2016. gada 14.oktobrim.

Desmitajā uzsaukumā slēgt Pirmsinkubācijas līgumu tiks aicinātas 20 biznesa ideju komandas (ar nosacījumu, ka tās atbilst de minimis atbalsta piešķiršanas nosacījumiem).

Lūdzam iepazīties ar Pirmsinkubācijas fonda atbalsta saņēmēju atlases un atbalsta sniegšanas metodi un   Pirmsinkubācijas līguma formu

Projekts “Zaļo tehnoloģiju inkubators” (Līg.nr. DL-2014/9)