Piesakies apmācību kursam "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" Valmierā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Valmierā rīko kārtējo bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”, kurā aicināti pieteikties visi, kuri apsver iespēju uzsākt uzņēmējdarbību vai tikko to ir uzsākuši. Īpaši tiek gaidīti interesenti, kuriem nav priekšzināšanu šajā jomā, jo apmācību laikā uzsvars tiks likts uz to, kā savu biznesa ideju noformulēt, uzņemties iniciatīvu, piesaistīt finansējumu uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenot to tālāk. 

Mācības notiks divās grupās no 3. līdz 22. novembrim un no 10. līdz 28. novembrim.

Intensīvajā apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Dalībnieki kursu laikā iegūs zināšanas un prasmes par biznesa un mārketinga plānu izstrādi, biznesa attīstības scenārijiem, efektīvākajām biznesa analīzes un lēmumu pieņemšanas metodēm, lai spētu sekmīgi piesaistīt investorus un potenciālos klientus.

Dalībai bezmaksas apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" vēl var pieteikties 3. novembrim,  sūtot e-pastu uz vmc@va.lv. Plašāka informācija par pieteikšanos un apmācībām atrodama Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības centra mājaslapā vai zvanot uz tālruni +371 64207227.

Dalība apmācību kursā bezmaksas.

Papildinformācija:
Evita Eglīte
Vidzemes Augstskolas Mūžizglītības projektu vadītāja
Tālrunis: +371 64207227, +371 28374150
E-pasts: evita.eglite@va.lv 

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.