Preses konference par 16+1 valstu biznesa forumu

2016. gada 1. novembrī

Uzaicinājums mediju pārstāvjiem uz preses konferenci,
kurā tiks sniegta informācija par 16+1 valstu biznesa forumu

No š.g. 4. līdz 6.novembrim Rīgā notiks 16+1 valstu biznesa forums. Tas tiek rīkots Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas sadarbības formāta ietvaros notiekošās valdības vadītāju piektās sanāksmes laikā.

Šis būs līdz šim pārstāvēto valstu un dalībnieku ziņā vērienīgākais biznesa forums, kurā savu dalību ir apstiprinājuši vairāk kā 800 augsta līmeņa valsts un uzņēmējdarbības pārstāvji no 17 valstīm. Vairāk kā 300 uzņēmēji biznesa forumā būs no Ķīnas.

Biznesa foruma galvenajā dienā, 5.novembrī tiks diskutēts par sadarbību investīciju un finanšu, transporta un loģistikas, tirdzniecības, tūrisma, industrializācijas un ilgtspējīgas attīstības kontekstā. Atklāšanas ceremonijā uzrunas teiks Ķīnas un Latvijas premjerministri un ar savu klātbūtni pagodinās visu 17 valstu premjerministri ar pavadošajām delegācijām.

Lai informētu mediju pārstāvjus par 16+1 valstu biznesa foruma norisi un galvenajiem vēstījumiem, kā arī Latvijas un Ķīnas ekonomisko sadarbību, ceturtdien, 3.novembrī plkst. 12:00, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (Pērses ielā 2, Rīgā, 5.stāvā) tiek rīkota preses konference, kurā piedalīsies:

  • Arvils Ašeradens, Ministru prezidenta biedrs, Ekonomikas ministrs
  • Andris Ozols, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors
  • Ingus Rozenblats, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Ķīnā ( Pekinā) vadītājs
  • Artis Kampars, biedrības “Latvijas – Ķīnas biznesa padome” valdes priekšsēdētājs

Mediju pārstāvjiem lūgums pieteikt savu dalību preses konferencē LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļā uz e-pasta adresi:
prese@liaa.gov.lv līdz 3.novembra plkst. 10:00.

Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas sadarbības formāta 16+1 ietvaros notiekošo Biznesa forumu rīko LR Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ķīnas Republikas Komercministriju (MOFCOM).

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv