Radošo industriju inkubatorā ar atvērto lekciju uzstāsies pasaules līmeņa eksperte

2020. gada 19. februārī, plkst. 14.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatorā ar atvērto lekciju “Good enough is not good enough” uzstāsies pasaules līmeņa biznesa konsultante Tuija Seipell no Kanādas.

Lekcijas fokusā būs uz klientu vērsta pakalpojuma izstrādes pamatprincipi. Savā plašajā darba pieredzē visā pasaulē, Tuija Seipell ir pārliecināta, ka tieši klienta perspektīvas izzināšana ir viens no stūrakmeņiem veiksmīgai uzņēmējdarbībai neskatoties uz nozari, kuru uzņēmums pārstāv.

Tuija Seipell ir populāra lektore biznesa konsultante un izdevēja no Kanādas. Viņas galvenās tēmas ietver – klientu pieredze (customer experience), bez kā ir grūti iedomāties veiksmīgu jaunuzņēmumu, mazumtirdzniecība, tendences, dizains, radošums uzņēmējdarbībā, motivācija un emocijas, kā arī tūrisms.

Tuijas klienti sevī ietver gan globālas un multinacionālas organizācijas, tādas kā Harley Davidson un NIKE, pilsētu un valsts institūcijas, kā arī vidējas un mazas organizācijas pasaulē. Pēdējo 13 gadu laikā viņa ir arī The Cool Hunter redaktore, www.thecoolhunter.net, pasaules vecākais un plaši lietotais online žurnāls (vairāk kā 1,5 miljonu lasītāji katru mēnesi) par dizainu, arhitektūru un lietotāju pieredzi.

Vairāk par lekciju uzzināms un reģistrācijas saiste pieejama LIAA mājas lapā.

Papildu informācija:
Sabīne Jermaloviča
LIAA Radošo industriju inkubators
Adrese: Elizabetes iela 45/47 (4. stāvs)
E-pasts: rii@liaa.gov.lv
Tālrunis: 62401220
Facebook | Instagram