Rīgā viesosies biznesa attīstības eksperts – Bobs Dorfs

2018. gada 23. novembrī

Otrdien, 27. novembrī pirmo reizi Latvijā, uzņēmējiem būs unikāla iespēja satikt un dzirdēt vienu no pasaulē ietekmīgākajiem biznesa attīstības ekspertiem un startup rokasgrāmatas “The Startup Owner’s Manual” līdzautoriem - Bobu Dorfu.

Par startup bībeli devētās grāmatas autors Bobs Dorfs ir viens no zinošākajiem klientu piesaistes speciālistiem pasaulē, konsultējis vairāk nekā 1000 jaunuzņēmumu, pasniedzis mācību kursus vairākās augstskolās, tai skaitā Kolumbijas Biznesa skolā un Skolkovo Startup akadēmijā Maskavā, kā arī iesaistījies tādu uzņēmumu attīstības stratēģiju izstrādē, kā “Hewlett-Packard”, “Ford”, “General Electric” u.c.

Šobrīd Bobs Dorfs palīdz attīstīties jaunuzņēmumiem Amerikā, Krievijā un citās pasaules valstīs, sniedzot tiem apmācības biznesa modelēšanā un efektīvā klientu attiecību veidošanā. Viesojoties Latvijā viņš dalīsies zināšanās un pieredzē par to, kas ir veiksmīga startup uzņēmuma galvenie pamata elementi un kā pēc iespējas efektīvāk izmantot atgriezenisko saiti no klientiem sava uzņēmuma attīstības sekmēšanai.

27. novembrī LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizēts pasākums ar izcilā biznesa attīstības eksperta Boba Dorfa piedalīšanos, kā arī paneļdiskusija par startup vides veicināšanu Latvijā. Bobs Dorfs Latvijā viesosies pirmo reizi, un mums, kā mazai valstij vēl jo būtiskāk ir dzirdēt viņa viedokli un skatījumu uz startup un tehnoloģiju attīstības potenciālu, kāds piemīt tieši mazām valstīm ar salīdzinoši nesenu jaunuzņēmumu darbības pieredzi. Tādēļ paneļdiskusijā tiks diskutēts gan par priekšnoteikumiem veiksmīga startup attīstīšanai, gan arī par jaunuzņēmumu ekosistēmas aspektiem valsts un starptautiskā mērogā.

LIAA Tehnoloģiju departamenta direktors Edgars Babris uzsver: “Mums ir svarīgi, lai startup uzņēmumi redz potenciālu un iespējas attīstīt savu uzņēmējdarbību tieši Latvijā, taču ir skaidrs, ka arī mums kā daļai no uzņēmējdarbības vides veidotājiem, ir būtiska loma tam noteikt virzienu. Pagājušajā gadā noorganizējām starptautisku 2 dienu konferenci “Deep Tech Atelier”, pulcējot ap 500 interesentu, tehnoloģiju entuziastu, pētniecības organizāciju un zinātnisko institūciju pārstāvju, uzņēmēju, investoru un nozaru ekspertu no 8 valstīm, lai kopīgi veidotu uz zinātni balstītu uzņēmumu attīstības platformu Latvijā”.

 “Deep Tech Atelier” ir pagājušajā gadā uzsākta iniciatīva ar mērķi veidot Latviju kā starptautiski zināmu vietu, kur pastāv un attīstās zinātniskos pētījumos balstīti jaunuzņēmumi, kas spēj piesaistīt augsto tehnoloģiju industriju pārstāvju uzmanību un veicina ilgtspējību. Nākamā konference notiks 2019. gada 11. – 13. aprīlī. Plašāka informācija sekos drīzumā https://deeptechatelier.liaa.gov.lv/ .

Boba Dorfa vizītes laikā 28. un 29. novembrī tiks rīkotas arī meistarklases jaunuzņēmumiem un īpaša privāta programma jaunuzņēmumu mentoriem, kurā viņš dalīsies ar teorētiskajām zināšanām un piedāvās praksē pielietojamus instrumentus starptautiskai biznesa attīstīšanai. Šos pasākumus organizē “Events Worth Attending” un Komercializācijas reaktors.

Aicinām nepalaist garām izdevību dzirdēt augstākās klases biznesa mentoru un grāmatu autoru Bobu Dorfu!

Informācija par pasākumu pieejama šeit.

Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: prese@liaa.gov.lv