Satiec mūs Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā Valmierā!

Valmierā, 28. un 29. jūnijā notiks tirdzniecībai uz starptautiskai uzņēmējdarbībai veltīts Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kas pulcēs interesentus no visas pasaules.

Forumu vadīs un paneļdiskusijās uzstāsies latviešu izcelsmes Latvijā un ārvalstīs praktizējoši profesionāļi, daloties pieredzē un paverot iespējas jaunu biznesu attīstībai un eksporta tirgu apgūšanai.

Forumā ar savu pieredzi dalīsies un kopējas sadarbības plānus veidos arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras eksperti.

Programmā plānoti pieredzes stāsti kapitāla un zināšanu piesaistei, dažādo pasaules tirgu iepazīšana, kontaktbirža, tautsaimniecības izstāde, iepazīstot veiksmīgākos Latvijas uzņēmumus, kā arī Vidzemes reģiona uzņēmumu apmeklēšana.

Šāda veida foruma rīkošana ir aktuāla, kad Latvijā attīstās gan produkti ar augstu pievienoto vērtību, kuriem ir lielisks potenciāls augt un attīstīties visā pasaulē, gan aug arī to uzņēmumu skaits, kuru ražošanas jaudas liek tiem meklēt un attīstīt jaunus noieta tirgus, kā arī Latvija ir reģions, kurā arvien pieaug jaunu un inovatīvu produktu izstrāde, bet kuriem ir nepieciešama kapitāla vai zināšanu piesaiste. Forums uzņēmējiem būs lieliska iespēja ne tikai iedvesmoties sasniegumiem, iegūt nozīmīgus kontaktus, bet arī veicinās efektīvāku ieiešanu jaunos eksporta tirgos.

Forums ir viena no Latvijas simtgades norisēm. Interesenti aicināti savlaicīgi reģistrēties dalībai un sekot līdzi jaunākajai informācijai par foruma norisi portālā http://ieguldilatvija.lv/.

Forumu organizē Pasaules Brīvo latviešu apvienība, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Valmieras pilsētas pašvaldība un biedrība “Valmieras Attīstības aģentūra”. Finansiālie atbalstītāji ir Ārlietu ministrija, Kultūras ministrija, Pasaules Brīvo latviešu apvienība, biedrība “Valmieras Attīstības aģentūra”, uzņēmums “Darzins Legal”.

Forumu informatīvi atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Vēstnesis, Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kamera, biedrība “homo ecos:”, žurnāls “IR”, žurnāls "Ir Nauda", laikraksts “Dienas Bizness”.

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums norisināsies jau piekto reizi, līdz šim tas noticis Latvijā, kā arī Austrālijā un ASV. Latvijā pirmo reizi šāda mēroga ekonomikas forums norisināsies ārpus galvaspilsētas Rīgas.

Anete Bērziņa
info@ieguldilatvija.lv
+371 26614779
http://ieguldilatvija.lv/