Šogad otro reizi notika Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde

Trešdien, 19. augustā, Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vadībā notiks Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde.

Sēdes darba kārtībā tika izskatīts jautājums par uzņēmuma AS "KVV Liepājas metalurgs" darbību, aktuālajiem piedāvājumiem SIA "CEMEX" ceļa infrastruktūras problēmjautājuma atrisināšanai, kā arī tika ziņots par aktivitātēm stratēģiskā sadarbībā ar Ķīnu tirdzniecības un investīciju veicināšanas jomā.

Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde notika Ministru prezidenta zālē, Ministru kabinetā (Rīga, Brīvības bulvāris 36).

Informācijai:
2010. gada 10. augustā tika izveidota Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padome, lai nodrošinātu saskaņotu starpresoru sadarbību sekmīgai investīciju projektu īstenošanai Latvijas valsts interesēs, kā arī lai lemtu par nepieciešamajiem pasākumiem konkrētu, Latvijai stratēģiski nozīmīgu investīciju projektu virzīšanā. Padomi vada Ministru prezidents, un padomes locekļi ir septiņi nozaru ministri. Padomes sekretariāta funkcijas veic LIAA.

Papildinformācija:
Zaiga Barvida
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Valsts Kanceleja
Tālrunis: 67082902
E-pasts: zaiga.barvida@mk.gov.lv