Tūrisma seminārs Pekinā

2017. gada 20. aprīlī Latvijas Republikas vēstniecībā Pekinā, Ķīnas Tautas Republikā notika Latvijas tūrisma popularizēšanas seminārs “Welcome to Latvia”.

Semināra mērķis – ziņo no vēstniecības - bija iepazīstināt Ķīnas tūrisma uzņēmumus ar saistošo tūrisma galamērķi Ziemeļeiropā - Latviju. Sarīkojumu apmeklēja apmēram 30 tūrisma profesionāļu no 20 firmām.

Semināru atklāja vēstniecības vadītāja vietniece Inese Liepiņa, sniedzot īsu ieskatu Latvijas tūrisma iespējās. Sīkāk par mūsu valsts piedāvājumu tūristiem pastāstīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecības Ķīnā (Pekinā) vadītājs Ingus Rozenblats. Viņš informēja Ķīnas tūrisma uzņēmumus par atpūtas iespējām Latvijā, kultūrvēsturiskajiem objektiem un lidojumu piedāvājumiem.

Rīgas tūrisma attīstības biroja pārstāvis Aigars Smiltāns klātesošos iepazīstināja ar mūsu galvaspilsētas spilgtākajiem tūrisma jaunumiem, tostarp – par Rīgas un Gaujas reģionam šogad piešķirto Eiropas gastronomijas reģiona titulu.

Pēc Latvijas vēstniecības sniegtās informācijas, Ķīnas tūrisma uzņēmumi izrādījuši interesi par sadarbību ar mūsu valsts tūrisma uzņēmumiem, ņemot vērā, ka pieprasījums pēc ceļojumiem uz Latviju arvien palielinās.

Semināra dalībniekiem bija iespēja nogaršot Latvijas pārtikas produktus un dzērienus, kurus var iegādāties Ķīnā.

Informāciju sagatavojusi Informāciju sagatavojusi Inta Briede,  vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv