Veiksmīgi noritējuši tūrisma semināri Japānā

2016. gada 22. jūlijā

Tūrisma sarīkojumi “Baltic Road Show” notika trīs lielākajās Japānas pilsētās - Tokijā, Osakā un Fukuokā no 19. līdz 21. jūlijam.

Semināros bija aicināti piedalīties japāņu tūrisma operatori un masu mediju pārstāvji. Interesenti tika iepazīstināti ar tūrisma iespējām Baltijas valstīs un sniegta plaša informācija par dažādu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām katrā Baltijas valstī.

Sarīkojumi notika ar aktīvu atbalstu no Latvijas vēstniecības puses, sadarbojoties visām trim Baltijas valstīm. Par semināru norisi gādāja LIAA Tūrisma departaments un tā mārketinga pārstāvis Japānā – uzņēmums “Foresight Marketing”, “Enterprise Estonia” Tūrisma padome un Lietuvas Tūrisma departaments.

Semināri Baltic Road Show notika jau otro gadu pēc kārtas, un tajos piedalījās vairāk nekā 200 nozares uzņēmumu un masu mediju pārstāvji.

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām. Japāņu tūristu skaits, kas izvēlas apmeklēt Latviju, stabili pieaug. 2015. gadā Latviju apmeklēja 21 575 japāņu tūristi, kas ir par 38,2% vairāk nekā 2014. gadā.

Informāciju sagatavojusi:
Inta Briede, vecākā eksperte
Tūrisma produktu attīstības nodaļa
Tūrisma departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039445
E-pasts: inta.briede@liaa.gov.lv