Vadošais biznesa procesu ārpakalpojumu sniedzējs Webhelp atklāj klientu apkalpošanas centru Latvijā

2017. gada 24. augusts. 

Vadošais globālais biznesa procesu ārpakalpojumu un klientu apkalpošanas uzņēmums Webhelp oficiāli atklājis jaunu klientu apkalpošanas centru Rīgā, līdz gada beigām radot vairāk nekā 200 darba vietu. Tas ļaus Webhelp paplašināt biznesa ģeogrāfiju un piedāvāt papildu iespējas krieviski runājošajos tirgos, vienlaikus atrodoties Eiropas Savienībā.

Ar vairāk nekā 100 klientu apkalpošanas centriem un 35 000 darbiniekiem visā pasaulē Webhelp ieņēmumi sasnieguši 950 miljonus eiro, un tas ir viens no top 3 vadošajiem uzņēmumiem šajā nozarē.

Terje Andreasens (Terje Andreassen), Webhelp Nordic vadītājs saka: “Webhelp ir izvēlējies Latviju - Eiropas Savienības un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalsti, lai paplašinātu savu biznesu ģeogrāfiski un piedāvātu savu ekspertīzi. Rīga atrodas stratēģiski izdevīgā pozīcijā Baltijā, un tā spēj nodrošināt ar darbiniekiem, kuriem ir izcilas valodu un tehniskās prasmes, kas uzņēmumam ir ļoti būtiski.

Mums ir plāns piesaistīt jaunus klientus, un nākotnē attīstīt šī centra darbību, lai spētu nodrošināt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus mūsu klientiem.”

Arvils Ašeradens, ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs sveic jauno investoru: “Webhelp ir apliecinājis Latvijas potenciālu piesaistīt investīcijas un kļūt par bāzes vietu starptautiskiem biznesa procesu ārpakalpojumu sniedzējiem, veicinot Latvijas ekonomikas izaugsmi. Tā ir nozīmīga investīcija, kas pozitīvi ietekmēs nodarbinātības līmeni.

Esmu pārliecināts, ka tas ir tikai sākums. Rīgā ir augsti attīstīta komunikāciju infrastruktūra; tā ir moderna pilsēta, kur ārvalstu investoriem iesakņot savu uzņēmējdarbību. Uzņēmumi, kas nodarbojas ar jaunajiem uzņēmējdarbības veidiem, pielietojot digitālās tehnoloģijas un inovatīvu perspektīvu, ir laipni gaidīti Latvijā.”

Andris Ozols, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors: “Webhelp biznesa centra izveide ir labākais apliecinājums, ka koordinēta sadarbība starp dažādiem projekta partneriem un mūsu sniegtais atbalsts dod labus rezultātus.

Šajā projektā mēs esam tikai ceļa sākumā, taču jau šobrīd varu teikt, ka prieks strādāt ar tik dinamisku un ambiciozu uzņēmumu, kas novērtē Latvijas sniegtās priekšrocības.”

Webhelp jau ir pieņēmis darbā 125 darbiniekus un meklē vēl 100 jaunus kolēģus darbam Rīgas klientu apkalpošanas centrā, lai krievu valodā telefoniski sniegtu tehnisku atbalstu Webhelp klientiem.

Līna Boiko, Webhelp Latvia biroja vadītāja: “Webhelp ir lielisks darba devējs, kas piedāvā pasaules pieredzi, jaunas zināšanas un starptautisku vidi tepat Rīgas centrā.

Būt daļai no tāda starptautiska uzņēmuma kā Webhelp ir būtisks kāpiens pa karjeras kāpnēm, un ir iespējama arī tālāka izaugsme uzņēmuma ietvaros, gan tepat Rīgas birojā, gan starptautiskā līmenī. Mēs piedāvājam amatus, kas būs pieprasīti arī nākotnē. Laikā, kad notiek tik strauja tehnoloģiju attīstība, kas veic korekcijas darba tirgū, tas ir ārkārtīgi būtiski.”

Webhelp meklē darbiniekus ar pozitīvu attieksmi, kuri ir sociāli un ar prieku sazinās ar klientiem. Uzņēmums nodrošina plašas apmācības par augstiem klientu apkalpošanas standartiem, kā arī nodrošina tehnisko prasmju apgūšanu. Kandidātiem jābūt gataviem nemitīgi pilnveidot savas zināšanas, jo mācīšanās ir šī inovatīvā uzņēmuma neatņemama daļa.

Plašāka informācija par vakancēm: http://www.webhelp.com/en-lv/careers/

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039472
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv

Inga Tauriņa, +371 26564629, inga@lejinasleiers.lv
vai Līna Boiko, Webhelp Latvia vadītāja, + 371 27311237, lina.boiko@nordic.webhelp.com

Par Webhelp

Webhelp ir globāls biznesa procesu ārpakalpojumu sniedzējs, kas specializējas klientu apkalpošanā un maksājumu pārvaldībā, kā arī pārdošanas un mārketinga pakalpojumu sniegšanā, izmantojot balss, sociālos un digitālos kanālus.

Mēs strādājam vairāk nekā 25 valstīs, kurās nodarbinām 35 000 spēcīgus profesionāļus, un mēs strādājam, lai nodrošinātu inženiertehnisko rezultātu uzlabošanu un faktisku un ilgstošu pārmaiņu ieviešanu klientu darbības modeļos, lai sasniegtu finansiālus rezultātus. Mēs sadarbojamies ar pasaules progresīvākajiem zīmoliem, tajā skaitā Sky, Shop Direct, Bouygues, Direct Energie, KPN, Vodafone, La Redoute, Michael Kors un Valentino.

Mūsu uzņēmuma mītne atrodas Parīzē, Francijā. Uzņēmuma ieņēmumi pēdējo 4 gadu laikā ir pieauguši par vairāk nekā 250%, jo uzņēmums ir investējis savos darbiniekos, vidē, kurā tie strādā, kā arī attīstījis savas analītiskās un darbības prasmes, lai nodrošinātu ārpakalpojumus, kas veicina pārmaiņas un pieņem izaicinājumus sarežģītā pasaulē.

Webhelp pieder tā vadībai un no 2016. gada februāra arī KKR, vadošam globālam investīciju uzņēmumam. Vairāk informācijas: www.webhelp.com