Zviedrijas karalisko automobiļu parāde šogad pirmo reizi notiks Latvijā

2018. gada 29. maijā

Sestdien, 2.jūnijā Jūrmalā pirmo reizi notiks Zviedrijas karalisko automobiļu un to īpašnieku “Classic Car Cruise Parade”, kur visiem interesentiem būs iespēja klātienē apskatīt 175 lolotus antīkos klasiskā amerikāņu automobiļu modeļus labā tehniskā stāvoklī.

Automašīnas, kuras ražotas laika posmā no 1927. līdz 1970.gada ar prāmi no Stokholmas Rīgā ( Rīgas pasažieru ostā) ieradīsies plkst. 12:00, lai tālāk iespaidīgā parādes braucienā dotos uz Jūrmalu. Visiem interesentiem ekskluzīvie auto modeļi būs apākstāmi Jūrmalā, Jomas ielā no plkst. 13:00 līdz 15:00. Pēc tam auto kolonna dosies uz Rīgu, lai ar prāmi dodos atpakaļ uz Zviedriju.

Classic Car Cruise Parade” notiek jau divpadsmit gadus. Tas pulcē antīko amerikāņu auto īpašniekus no visas Zviedrijas. Visas iepriekšējās reizes  ar prāmi no Stokholmas Zviedrijas karalisko automobiļu īpašnieki devās uz Tallinu. Šogad pirmo reizi par galamērķi ir izvēlēta Latvija. Lielu lomu galamērķa izvēlei nospēlēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Zviedrijā aktīvais darbs informācijas un komunikācijas nodrošināšanā.

Papildu informācija:
LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: 67039472