9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem

Laikā no 2014. gada gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija (EM) aicina komersantus uz forumu "Atbalsts uzņēmējiem", kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī.

"Forumi "Atbalsts uzņēmējiem" jau kļuvuši par labu tradīciju. Pirmo forumu ciklu organizējām šā gada pavasarī, kad 12 pasākumus visā Latvijā apmeklēja vairāk kā 900 komersanti. Šobrīd ar gandarījumu jāatzīst, ka rudens forumu sesijā mums izdevies pulcēt lektorus, kas informēs ne tikai par Ekonomikas ministrijas kompetencē esošajām programmām, bet arī par Nodarbinātības valsts aģentūras un Lauku atbalsta dienesta programmām komersantiem. Tādējādi komersantiem piedāvājam nepilnas dienas laikā koncentrētā veidā gūt informāciju par visām šobrīd pieejamajām atbalsta programmām, kā arī priekšstatu par tuvākajā laikā plānoto atbalstu," uzsver EM valsts sekretārs Mārtiņš Lazdovskis.

Forumos kopā ar sadarbības partneriem – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Attīstības finanšu institūciju Altum, Latvijas Garantiju aģentūru, Nodarbinātības valsts aģentūru, Lauku atbalsta dienestu un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru komersantiem tiks sniegta plaša informācija par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai, kā arī plānotajām Eiropas Savienības (ES) fondu programmām 2014.-2020. gada plānošanas periodā.

Pirmais forums "Atbalsts uzņēmējiem" notiks 18. septembrī pulksten 10.00 Cēsīs, Pieaugušo izglītības centrā (Cēsis, Raunas iela 4). Dalība forumā bezmaksas. Foruma dienas kārtība publicēta EM mājas lapā – šeit. Dalībai forumā aicinām pieteikties līdz 17. septembra pulksten 15.00, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Papildu informācija par forumu pieejama EM: Inese Bērziņa, uznemejuforums@em.gov.lv, 67013240.

Nākošie forumi notiks Valmierā (25. septembrī) un Ogrē (7. oktobrī). Pilns pasākumu kalendārs ir pieejams EM mājas lapā – šeit. Forumi tiek organizēti sadarbībā ar plānošanas reģionu ES informācijas centriem.