Pasākumu kalendārs

Primary tabs

  Trešdiena, 2017. gada 5. aprīlis

  03.-09.04.2017.

  Interjera priekšmetu - mēbeļu un dizaina aksesuāru ražotāju tirdzniecības misija un produktu ekspozīcija Itālijā (Milānā)

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas interjera priekšmetu un mēbeļu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā un produktu ekspozīcijā Itālijā, kas...
  04.-06.04.2017.

  Uzņēmēju dalība LR ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītē Krievijā (Jekaterinburgā)

  Uzmanību! Vizītes datumi mainīti uz aprīļa pirmo nedēļu. Informācija tiks precizēta. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai...
  05.04.2017.

  Tīklošanās seminārs “Komanda. Līderis. Uzņēmums”

  Aicinām ideju autorus, uzņēmējdarbības attīstītājus, studentus, dizainerus un citus interesentus piedalīties tīklošanās seminārā, kura ietvaros pieredzējuši eksperti un uzņēmēji dalīsies ar savu pieredzi un padomiem par to kā izveidot veiksmīgu komandu un kāda ir līdera loma tajā.
  05.-08.04.2017.

  Daudznozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Kazahstānā (Almati)

  Aicinām metālapstrādes, mašīnbūves, tekstila, pārtikas ražošanas, IT, tūrisma, izglītības, vides tehnoloģiju, tirdzniecības, kokapstrādes, mēbeļu ražošanas, kā arī citu nozaru pārstāvjus piedalīties tirdzniecības misijā Kazahstānā no 2017. gada 5. – 8. aprīlim Almati.