20. februārī RTU notiks seminārs par grāmatvedības jautājumiem mājokļu renovācijā

2013. gada 20. februārī daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotājus, grāmatvežus un citus interesentus aicinām uz  semināru "Aktualitātes grāmatvedībā mājokļu siltināšanā", kas notiks Rīgas Tehniskajā universitātē informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.

Seminārā piedalīsies lektori no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID). Pasākuma laikā LIAA Maksājumu kontroles nodaļas vadītāja Vita Madjare informēs par grāmatvedības uzskaiti Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) aktivitātē "Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi". Savukārt VID pārstāve Signe Linde informēs par reverso pievienotās vērtības nodokli (PVN) būvniecībā, bet Inta Vagale pastāstīs par PVN piemērošanu Eiropas Savienības struktūrfondu finansēto projektu ietvaros.

Seminārs notiks š.g. 20. februārī plkst. 18.00 Rīgas Tehniskās universitātes telpās (Rīga, Kalnciema iela 6, 221. auditorija). Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē Rīgas Tehniskās universitātes mājas lapā šeit

Semināra programma

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – dzivosiltak@em.gov.lv, 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros. Kā zināms, semināri par dažādiem māju apsaimniekošanas un renovācijas jautājumiem Rīgas Tehniskajā universitātē notiek visu mācību gadu katra mēneša 3. trešdienā. Katrs seminārs tiek veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē, beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā un par iespējām šim mērķiem piesaistīt ERAF līdzfinansējumu. Ekonomikas ministrijas un Rīgas Tehniskās universitātes semināru cikls notiek jau trešo gadu.


Evita Urpena
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija
+371 67013193
www.em.gov.lv
www.twitter.com/em_gov_lv, www.twitter.com/siltinam
www.youtube.com/ekonomikasministrija, www.youtube.com/siltinam