29. maijā Liepājā notiks seminārs par kvalitatīvu mājokļu renovāciju

2013. gada gada 29. maijā daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājus, dzīvokļu īpašniekus un citus interesentus aicinām uz semināru "Kvalitatīva daudzdzīvokļu māju renovācija" Liepājā.

Semināra laikā informēsim par pieredzi jau īstenoto daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu ieviešanā, sasniegtajiem rezultātiem un risinājumiem, kā iegūtu pēc iespējas labākus energoefektivitātes rādītājus. Tāpat lektori no Latvijas Investīciju attīstības aģentūras un būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām informēs klātesošos par renovācijas projektu īstenošanā biežāk pieļautajām kļūdām, labākajiem risinājumiem fasāžu, jumtu un siltumapgādes sistēmu renovācijai, kā arī būvuzraudzību.

Seminārs notiks Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē un sāksies plkst. 10.00.

Semināra darba kārtība

Dalība pasākumā bez maksas.

Dalībai pasākumā lūdzam pieteikties līdz 28. maija plkst. 15.00 Ekonomikas ministrijā, sūtot ziņu uz e-pasta adresi dzivosiltak@em.gov.lv vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit

Sīkāka informācija par semināru pieejama Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģiona Eiropas Savienības informācijas centru informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" ietvaros.