Aptaujā noskaidros iedzīvotāju zināšanas par Latvijas eksportētājiem

Uz cik valstīm Latvijas uzņēmumi eksportē savus produktus un pakalpojumus, kura ir ģeogrāfiski vistālākā Latvijas eksportvalsts – par šiem un vēl citiem jautājumiem ikviens var pārbaudīt savas zināšanas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sagatavotajā interneta aptaujā, kuras mērķis ir noskaidrot, cik daudz mēs zinām par Latvijas eksportētājiem.

Līdz 2013. gada 27. augustam aicinām ikvienu interesentu piedalīties LIAA rīkotajā aptaujā par Latvijas eksportu, kas veidota, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par Latvijas ārējo tirdzniecību. Aptauja pieejama LIAA mājas lapā – www.liaa.gov.lv/lv/aptauja-latvijas-eksports.

LIAA direktors Andris Ozols norāda: "Mūsu uzņēmumu sasniegumi un panākumi eksporta tirgos pēdējos gados bijuši vieni no galvenajiem priekšnosacījumiem, lai nodrošinātu valsts kopējās tautsaimniecības atveseļošanos un sabalansētu ekonomisko attīstību. Tāpēc ir būtiski vairot sabiedrības informētību un paust atbalstu ikvienam eksportspējīgam uzņēmumam Latvijā."

Viena no galvenajām valstiskajām iniciatīvām eksportējošo uzņēmumu godināšanā un popularizēšanā ir ikgadējā "Eksporta un inovācijas balva", ko sadarbībā ar Latvijas Republikas Ekonomikas ministriju rīko LIAA. Šogad balvas sešās kategorijās tiks pasniegtas jau devīto reizi. Plašāka informācija par šī gada konkursu – www.liaa.gov.lv/lv/eksportetajiem/eksporta-un-inovacijas-balva.