"Ideju kauss 2013" aicina atvērt seifu, kas ir tavā galvā

Lai mudinātu Latvijas iedzīvotājus novērtēt to kapitālu, kas katram no mums ir, – potenciālas biznesa idejas, šodien Rīgas centrā tika atklāts biznesa ideju konkursa "Ideju kauss 2013" stends. Tas aicina: "Atver seifu savā galvā un notici savām idejām!"

Vides objektā, kas izvietots skvērā starp Pērses un Blaumaņa ielu, ikviens var pārliecināties, ka galvenais kapitāls, kas mums katram pieder, ir vērtīgās biznesa idejas.

Konkursa stratēģiskā partnera – SEB bankas Biznesa attīstības pārvaldes vadītājs Viktors Toropovs stenda atklāšanā atgādināja: "Valsts ekonomikas pamatu veido mazie un vidēji uzņēmumi. Tas nozīmē, ka ikvienam ir vērts noticēt savai idejai, turklāt "Ideju kauss" ir labs instruments, kā sākotnēju ideju attīstīt līdz konkrētam biznesa plānam, jo konkursa ietvaros tā dalībniekiem tiks nodrošinātas arī apmācību iespējas vairākos semināros un mentoru konsultācijas, tai skaitā, par jaunā uzņēmuma finanšu plānošanu."

Biznesa ideju konkurss "Ideju kauss" dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt uzņēmējdarbības sākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Pretendentam jāreģistrējas konkursa mājas lapā www.idejukauss.lv un jāiesniedz savas idejas apraksts. Lai atvieglotu pieteikšanos, no šodienas reģistrēties konkursam iespējams arī izmantojot savus kontus sociālajos tīklos Draugiem.lv un Facebook.com.

Konkursam "Ideju kauss 2013" iespējams pieteikties līdz 15. septembrim. Ideju kausa nolikums atrodams konkursa mājas lapā www.idejukauss.lv.

Konkursu "Ideju kauss 2013" rīko LIAA sadarbībā ar stratēģisko partneri AS "SEB banka". Konkurss tiek īstenots LIAA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība