Iespēja prezentēt biznesa idejas investoriem

2013. gada 4. decembrī radošo industriju biznesa inkubatorā "Creative Andrejsala", Rīgā, Andrejostas ielā 4a, no plkst. 10.00 – 12.30 notiks bezmaksas seminārs/ kontaktbirža biznesa ideju autoriem un investoriem. Pasākuma galvenā mērķauditorija ir ideju autori, kas meklē finansējumu saviem projektiem, kā arī privātie investori, uzņēmēji un finansējuma pārvaldītāji, kas vēlas uzsākt investēšanu jaunos projektos.

Pasākums notiks divās daļās – pirmajā daļā tiks sniegta pieredzējuša investora prezentācija par investēšanas pieredzi jaunos, inovatīvos uzņēmumos. Savā stāstījumā investors galvenokārt stāstīs par investīciju veidiem un avotiem, investīcijām jaunu uzņēmumu attīstības projektos, investēšanas procesu un padziļināto izpēti pirms darījuma slēgšanas, kā arī veiksmes stāstus par investīciju veikšanu.

Savukārt otrajā daļā biznesa ideju autoriem būs unikāla iespēja prezentēt savu ideju investoriem un saņemt vērtīgas konsultācijas idejas tālākai realizēšanai. 

Bezmaksas semināru/ kontaktbiržu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības finansiālo atbalstu valsts programmas "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros.